Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman'in Colorado'daki ilk gösteriminde şok saldırı

paspatur

Öne çıkan mesajlar

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/61717000/jpg/_61717026_015354196.jpg

said:
James Holmes, 24, was a former neuroscience PhD student at University of Colorado-Denver
Attended high school in San Diego, California, where his parents still reside
He lived in an apartment in north of Aurora, about five miles from the cinema
Only previous brush with the law was a summons for speeding in October 2011

ahahah abi bu amerikalılar..

http://7.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/07/Screen-Shot-2012-07-20-at-12.05.34-PM.png
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

sonuna kadar somurucekler olayi, demisti dersiniz

olen insanlarin aileleri disinda hickimsnein umrunda degil orda olenler, BIR ANA AGLIYOR GOZLERI YASLIIII modunda

1-)kendi basiniza veya sevdikleirnizin basina gelicgeindne korkup urktunuz, a.k.a. ego

2-)safkan moral faggotry, duyarli insanim, iyi insanim, hassas insanim ayagi ile NASIL OLUR, O INSANLARI NASIIIL OLDURURLEEEER :(((((, gene saf ego

kimse bana okyanusun otesindeki bi ulkede omrunde tanimadigi insanlarin olumune filan uzuldugunu soylemesin, yakinlarimizin olumune bile sirf onlari bir daha goremiyicez, konusamiycaz diye kendimiz icin uzuluyoruz

olum uzulucek bisey degil, hayatin gercegi, herkesin varicagi son durak

bugun batmande olmese yarin belki trafik kazasinda olecekti,o zaman ne duyucaktiniz nede bole ego patlamasi yasiycaktiniz

uzgunum ama insan psikolojisi tam olarak bole bisey, biraz rahat olun, sayili olan her dakikanizin keyfini cikarin cunki istikamet hepimiz icin ayni ehueheu

Simdi bir kac yerde bazi yazdiginiz yerlere katilmiyor degilim ama uzulmenin bir yonude kabul belki baska sekilde hayat son bulacakti fakat bir kursun ile olmek hem can yakici hemde biraz canice bir son oldugundan uzulme yonunude es gecmeyelim gorusundeyim cunku bir anlik bir caninin verdigi kararla o sayisi fazla olan masum kurbanlarin durumu ve o an hissettikleri ve saniyeler icinde bu dunyadan cigerlerindeki kanla bogulmalari yada yardim ulasana dek suursuz bir aci ile yerde kivranmalari yani bunlar isin icine dahil oldugunda kalbi olan herkesin uzulecegi kanaatindeyim
Sosyal ağlarda paylaş

uzulunucek kisim var ama olenlere degil, 3000 senede hala bireysel silahlanmanin onune gecmenin devletin ilk onceligi olmasi gerektigini kavriyamamiza uzuluyorum

zevk icin hayvan oldurmeye tufek alanlar misal zerre umrumda diil, adam gibi yasa cikicak ve uyusturucu ile ayni statuye alinicak silahlar, kamu gorevlileri ve guvelikciler haric herkese yasaklicaklar, uzerinde silahla yakalananida omur boyu tikicaklar hapse, moral faggotlarin uzerinde durmasi gereken nokta tam burasi, olmusla olmuse care yok onemli olan gelecegi kurtarmak

http://www.trf.nu/wp-content/uploads/2011/07/Anders_Behring_Breivik.jpg

hani bir sene yahu ki bu bir sene icinde turk vatandasi biel olmiyan biri karakoyden av tufegi alip topkapi sarayinda teror estirdi, mucize eseri faciadan yirttik direk

mardin katliamini kaciniz hatirliyor peki? turkiye tarihindeki en buyuk katliamlardan biri, 44 kisi pisi pisine oldu bilge koyundeki o dugunde, ne oldu? silah kontrolu getirmesi gereken devlet hepten silahlanmanin onunu acan aptal saptal islere girdi, kamuoyu tepkisi olmasaydi neredeyse 18 yasini bitiren herkes dual wield cakabiliyordu

daha fazlasini yapamazlar ama, dunayda hicbir devletin boyle buyuk bir ise kalkismaya poposu yemez, silah lobilerini hickimse karsisina alamaz iste, medyada hicbir zaman bu konuyu gundemde tutmaz, ancak bilinclenerek baskalairni ikna ede ede, bu ise inanlarin sayisini cogaltarak 50-60 senede cozulur bu sorun, o zamana kadar aynen devam

silah alma sartlarininda ne kadar lacka oldugunu goruyoruz, daha once suc islemicen ve akil sagligin yerinde olucak

bu katliamlara girisen tiplerin hicbiri hirsiz, uyusturucu kacakcisi vs vs degil, polis sokakta cevirse "pardon" diyicegi dis gorunuste piril piril insanlar
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım bu adam zaten şu an idam edilecek, ne demeye yelekle yapıyor bu olayı?
Benzeri olaylarda bırak yeleği direk olay sonunda kendini vuruyor saldırganlar, garip bir durum sonuçta alacağı ceza belli ama canı da tatlı, cezadan sıyrılabileceğini mi sanıyor yoksa başka şeyler mi var olayın arkasında?
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Benim anlamadığım bu adam zaten şu an idam edilecek, ne demeye yelekle yapıyor bu olayı?
Benzeri olaylarda bırak yeleği direk olay sonunda kendini vuruyor saldırganlar, garip bir durum sonuçta alacağı ceza belli ama canı da tatlı, cezadan sıyrılabileceğini mi sanıyor yoksa başka şeyler mi var olayın arkasında?

belki yüksek ülküleri olan bir sapık adam, vereceği mesajlar var brevik midir nedir onun gibi; ama bu tip olayların çoğalması insanoğlunu garip bir noktaya doğru sürüklüyor.

sosyal olarak yaşayan bir sürü canlı var ama sadece insanlarda tek bir tanesinin onlarcasını öldürebileceği imkan var. ne yapmak lazım, şehirleri boşaltmaya başlasak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

hayvanlarda grup içine dahil olup da bu kadar da toplumdan izole olunan so called sosyal durumlar da mevcut olmayabilir sanıyorum.

abi aşırı kopuklaştıran ve başkalaştıran, izole etmeye müsait bi sosyal düzen var ve bu ekstremleştikçe sıkıntıların sayısının artması bana normal geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

"Gangster Squad" filmi 1949'da Los Angeles'ta bir mafya babasının hikayesini anlatıyor. "Batman" filmi öncesinde gösterilen fragmanda ise, bir sahne, Denver'daki katliamla büyük bir benzerlik gösteriyor. Sahnede, sinemada perdenin arkasında çıkan 4 silahlı kişi, izleyicilerin üzerine kurşun yağdırıyor."
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

"Gangster Squad" filmi 1949'da Los Angeles'ta bir mafya babasının hikayesini anlatıyor. "Batman" filmi öncesinde gösterilen fragmanda ise, bir sahne, Denver'daki katliamla büyük bir benzerlik gösteriyor. Sahnede, sinemada perdenin arkasında çıkan 4 silahlı kişi, izleyicilerin üzerine kurşun yağdırıyor."

İşte film şirketi o derece umursamaz ki şu olaydan sonra bile sinemada katliam olan o sahneyi çıkartmıyor fragmandan ve devam ediyor yeni filmin reklamına, o yüzden tekrardan Viktor gayet güzel yazdı diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

sonuna kadar somurucekler olayi, demisti dersiniz

olen insanlarin aileleri disinda hickimsnein umrunda degil orda olenler, BIR ANA AGLIYOR GOZLERI YASLIIII modunda

1-)kendi basiniza veya sevdikleirnizin basina gelicgeindne korkup urktunuz, a.k.a. ego

2-)safkan moral faggotry, duyarli insanim, iyi insanim, hassas insanim ayagi ile NASIL OLUR, O INSANLARI NASIIIL OLDURURLEEEER :(((((, gene saf ego

kimse bana okyanusun otesindeki bi ulkede omrunde tanimadigi insanlarin olumune filan uzuldugunu soylemesin, yakinlarimizin olumune bile sirf onlari bir daha goremiyicez, konusamiycaz diye kendimiz icin uzuluyoruz

olum uzulucek bisey degil, hayatin gercegi, herkesin varicagi son durak

bugun batmande olmese yarin belki trafik kazasinda olecekti,o zaman ne duyucaktiniz nede bole ego patlamasi yasiycaktiniz

uzgunum ama insan psikolojisi tam olarak bole bisey, biraz rahat olun, sayili olan her dakikanizin keyfini cikarin cunki istikamet hepimiz icin ayni ehueheu

This lan.

Üzerine şu:

Viktor said:

en cok film sirketi kazanicak bu olaydan, eger filmi gosterimden kaldirirlar 1 sene otelerlerse olenlerin hatirasina saygi icin, gelir burda acik acik adamlarin gunahini aldim ozur dilerim derim
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

helal viktor ilk kez fikirlerimiz ortusuyor.o besili danalarin emi olun yuzde sekseni obezdir lan swtor da ki su dombili herif aklima geldi.yani bin tane.amerikali olse vay be diyebilirdim de rakam gayet dusjk dise dokunur degil :p

oncekendimi said:

katliamin her turlusu kotudur ve islam dinine gorede gunahtir.

adeta bir günah gecesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...