Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Evet o achievementı ben ingilterede liverpool ile şampiyon oldum alamadım, sonra challengelardan birinde (sanırım sakatlıklarla boğuşulan) yine liverpool ile şampiyon olup aldım. Kafasına göre takılıyo FM :)

O dediğim achievement bayağı sakat, 22 milyon yuroluk Suarezin yanına 300k'lık bi tıfıl koymanı istiyo Downing, Borini, Henderson falan yedek oynayacak bütün maçlara tıfıllar çıkacak ölme eşşeğim ölme :D
Sosyal ağlarda paylaş

oyun kolay olmuş sanki.gs ile 10 maç üst üste kazandım şl de 3 te 3 yaptım 1 puan daha alsam gruptan çıkmam garanti olcak :P

galatasarayın kadro çok geniş olmuş türkiye ligine fazla kaçmış.kim sakatlansa yada formsuz olsa yerine koyduğum adam sırıtmadan oynuyor :P transfer bile yapmadım :P bitek elmanderi satıp hasan ali kaldırım ı aldım fenerden

belli bir taktiğimde yok hani :) bir maç 4-3-1-2 oynuyorum diğer maç 4-4-2 diğer maç 4-4-1-1 :P .4-3-3 ve 3-4-3 bile denedim hani :D.takım canavar gibi oynuyor yinede

sanırım en zevklisi alt liglerden başlamak şuan zevkli geliyor ama çok kısa sürede kolaylıkla almadık kupa bırakmayınca bayarım heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Yeni oynamaya basladım bende ama training filan hiç uğraşasım gelmiyor.En son 2000-2001 oynamıstım.Şimdi fazla detay geldi yada ben yaşlandım uğraşasım yok bilmiyorum.Training e hiç dokunmasam çok şey farkediyor mu?

nerede bu ayarlar?

ayarlar ile duzenleniyorA quote yapacaktim
Sosyal ağlarda paylaş

fm classicte guzel detaylar da var mesela domestic ligi hic mac kaybetmeden bitirirsen oyun sana "istersen ligden yabancı sınırını kaldır" diye bi sans tanıyo falan. benim gibi galatasaray oynamayı sevip bi yerden sonra turklerle sınırlanmaktan bayanlara muthis bi motivasyon oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

tom said:

Kalten said:

Yeni oynamaya basladım bende ama training filan hiç uğraşasım gelmiyor.En son 2000-2001 oynamıstım.Şimdi fazla detay geldi yada ben yaşlandım uğraşasım yok bilmiyorum.Training e hiç dokunmasam çok şey farkediyor mu?

nerede bu ayarlar?

ayarlar ile duzenleniyorA quote yapacaktim

Yeni oyuna başlarken başlangıç ekranında bi seçenek var, fm klasik oyna diye ama sezon ortasında değiştirilebiliyo mu onu bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@Esnaf: Devamlı taktik değiştirmek takım uyumu acayip etkiliyor abi. Bi anda sıçabiliyorlar. Dikkat et bence. Bi de 4-4-2 ve 4-3-3 dışında diğer taktikler orta saha açısından bayağı sıkıntı oluyor gibime geldi. Gerçi çok oynama fırsatı bulamadım, iddialı konuşmayayım ama Fener'le 4-2-4, 4-2-3-1(çift mc) falan oynarken acayip zorlandım. 4-3-3'e döndüm.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında rakibe ve sakatlık durumuna göre değişiklik yapıyorum.misal şl de 4-4-1-1 oynuyorum daum stayla.ligdede şınayder sakatsa 4-4-2 değilse 4-3-1-2 oynuyorum.

her hafta en az 1 oyuncum sakatlanıyor zaten o yüzden taktikleri sürekli değiştiriyorum :P ilginçtir takım her taktiğe uyum sağladı
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Arkadaşlar Gaziantepspor ile oynarken hep orta sıralarda geziyorum , maç kazanmak için özel olarak görüşüyorum,hadi koçum başarabilirsin diyorum ancak gene adamlar kötü , çok kötü , epey kötü oluyor, Şimdi sezon başında Trabzon,Beşiktaş,Fener gibi takımlar çıkınca doğal olarak ya beraberlik ya yenilgi alıyorum.Maçı kaybettiğimden dolayı lige üzgün başlıyorlar , sizce ne yapmalıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca bu oyuncuların %80 nin resimleri yok tek tük kişilerin var, FM nasıl iş yapmış anlamadım

Oyunu sanki sadece futbolcularını motive etmekle geçiyor, Arkadaşlar ilk yarı bitiminde konuşmayı neye göre yapmalıyım ? İyi iş çıkardınız diyorum üzülüyorlar , kötü oynadınız diyorum üzülüyorlar daha ne diyeyim ben bunlara
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
beşiktaş ve milli takımımızla başladım oyuna, galatasaray'a 7-2 yenilmem neticesinde sezon ortasında kovuldum.

daha sonra kahramanmaraşspor ile anlaştım, onları 17. sıradan 6. sıraya taşıyıp istifa ettim. bu başarı grafiğim çek ligin'den teplice takımını çok etkilemiş olacak ki onlarla anlaştım ve onları da 14. sıradan 5. sıraya yükseltip istifa ettim. mutsuzum. aradığım huzuru bulamadım. bir gün yeniden beşiktaş'a dönmek istiyorum.

milli takım ile gruptan 2. olarak çıktım, sırbistan ile eşleştim. ilk ayakta 0-0 berabere kaldık, ikinci ayakta 1-1 iken 90. dakikada ersan gülüm kendi kalemize gol attı elendik.

devam ediyoruz bakalım, oyun sardı.
Sosyal ağlarda paylaş

AthleT said:

beşiktaş ve milli takımımızla başladım oyuna, galatasaray'a 7-2 yenilmem neticesinde sezon ortasında kovuldum.

daha sonra kahramanmaraşspor ile anlaştım, onları 17. sıradan 6. sıraya taşıyıp istifa ettim. bu başarı grafiğim çek ligin'den teplice takımını çok etkilemiş olacak ki onlarla anlaştım ve onları da 14. sıradan 5. sıraya yükseltip istifa ettim. mutsuzum. aradığım huzuru bulamadım. bir gün yeniden beşiktaş'a dönmek istiyorum.

milli takım ile gruptan 2. olarak çıktım, sırbistan ile eşleştim. ilk ayakta 0-0 berabere kaldık, ikinci ayakta 1-1 iken 90. dakikada ersan gülüm kendi kalemize gol attı elendik.

devam ediyoruz bakalım, oyun sardı.

Biraz daha azmedersen 2. Yılmaz Vural olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...