Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

High'da babam da alır 140 fps. Gerçek delikanlıları ultra meydanına bekleriz.

k1nJo said:

ben mi çok şanslıyım yoksa serverla falan mı alakalı acaba ben crash yemiyorum doğru düzgün. 1-2 kere siege of shanghaidaki bina yıkılırken yedim o kadar.

Siege of Shanghai çok komik abi, binayı indirdikleri gibi serverın yarısı baybay.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

ben de crash yemiyorum. her şeyi update etmiştim installer'daki. bi ara öyle bir şeyler söylüyorlardı.

@esh
ekranda yırtılma olmuyor mu? çok oluyodu ondan vsync açmıştım öle kaldı. 60 ile takılıyorum.

az sonra 144hz lik monitör almaya gidiyorum.

atatürk'le anafartalar meydan muharebesine katılacağım.

Şimdiye kadar hiç crash yemedi 4-5 saatlik ilk periyodda. Ama bir iki mapte sli dan mı yoksa oyundan mı kaynaklanan microstutter var. Hoşuma gitmedi, ama geçer diye umut ediyoruz updatelerle.

fps leri 100 un altında oynayamıyorum. içim eziliyo. o yuzden highda yuksek fps daha zevkli, çünkü içinde g@nk var.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

High'da babam da alır 140 fps. Gerçek delikanlıları ultra meydanına bekleriz.

k1nJo said:

ben mi çok şanslıyım yoksa serverla falan mı alakalı acaba ben crash yemiyorum doğru düzgün. 1-2 kere siege of shanghaidaki bina yıkılırken yedim o kadar.

Siege of Shanghai çok komik abi, binayı indirdikleri gibi serverın yarısı baybay.

sen high da ne aliyosun baksana bi
Sosyal ağlarda paylaş

7970'de mi olmuyo ben mi şanslıyım bilemiyorum.

benim için oyundaki en önemli sorun aldığım puanların yarısı işlemiyor. oyun düzgün bitiyo yeni oyun başlıyo çökmeden vs ama biten oyundaki puanlar gelmeyebiliyor bazen. 6 levelim hala. 10 u rahat geçerdim düzgün olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...