Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

lord_gorthaur said:

BioHazarD said:

abi su oyunun hit registeri kanser ediyo insani ya. adam ates ederken duvarin arkasina kacip line of sight olmayan yerden oluyorum.

50 ping üzerinde oluyor. çok sıkıcı bir şey. ama bazen sanada yarıya biliyor kaçan adamı oof sight ise vurabiliyon

30- pingle oynuyorum abi 240/20 baglanti var avrupanin ortasindayim. yine de oluyo asiri sacma.
Sosyal ağlarda paylaş

Yorgunum uykusum bir de oyunun seslerinde bir boktanlık var, arada bazı sesler gidiyor. Bu yüzden mi bilmiyorum ama 3 farklı map oynadım, hepsi sıkıcı geldi bana, oynayan insanlardan da kaynaklanıyor olabilir ama tad alamadım nedense. 3'ün haritalarındaki atmosferi bulamadım, çok düz olmuş mapler gibi geldi nedense. Paracel Storm oynamadım daha, ondan umutluyum ama şu anda kafasal olarak giremedim oyuna, benim yorgunluğum yüzünden de olabilir.

Frostbite 3 sağolsun zaten infantry combat bitmiş gibi bir şey, her mapte zirilyon tane tank ve benzeri alet var, o da serverdan kaynaklı olabilir gerçi tabi de nereye kaçsan duvarı yıkıp ana bacı bırakmıyorlar, infantry keyfi gitmiş.

İncelemem daha dinç olduğum bir anda güzel insanlarla müthiş vakit geçirirsem değişecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bilmemne 311 mi ne onu oynadım, bişey dam oynadım bir de başka bir map daha oynadım. Hepsi düz alana sırayla baseleri koymuşlar, başlara da ne kadar vehicle varsa basmışlar yürü ya kulum demişler gibi dizayn edilmiş, yaratıcılıktan uzak yavan mapler gibi geldi.

2 ve 3'ün maplerini dizayn eden adamları işten mi çıkarmışlar ne yapmışlar anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Yorgunum uykusum bir de oyunun seslerinde bir boktanlık var, arada bazı sesler gidiyor. Bu yüzden mi bilmiyorum ama 3 farklı map oynadım, hepsi sıkıcı geldi bana, oynayan insanlardan da kaynaklanıyor olabilir ama tad alamadım nedense. 3'ün haritalarındaki atmosferi bulamadım, çok düz olmuş mapler gibi geldi nedense. Paracel Storm oynamadım daha, ondan umutluyum ama şu anda kafasal olarak giremedim oyuna, benim yorgunluğum yüzünden de olabilir.

Frostbite 3 sağolsun zaten infantry combat bitmiş gibi bir şey, her mapte zirilyon tane tank ve benzeri alet var, o da serverdan kaynaklı olabilir gerçi tabi de nereye kaçsan duvarı yıkıp ana bacı bırakmıyorlar, infantry keyfi gitmiş.

İncelemem daha dinç olduğum bir anda güzel insanlarla müthiş vakit geçirirsem değişecektir.

Araçları server sahipleri ayarliyor...
spawm timeları değişebiliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

oyun release olmamış ama bende de play aktif. serverler boştu bu saatte işe gitmeden 10 dk bakayım dedim. flood zone mapinde 55-70 fps aralığında aldım. betada 45-55'di. optimizasyon var belirgin şekilde. bf3 e yaklaşmış. onda 80 sabit fln alıyorum. yakında o seviyeye gelecek heralde. beta başına göre çok yol almışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...