Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

knoxville said:

playstore en ucuzu göründü bana?
alan var mı ordan?
sadece key mi bi de?

Evet, en ucuz yer playstore şu anda. Battlefield 4 90 tl, Battlefield 4 Premium 96 tl. TTNET'te sadece key veriyor, oyunu kendiniz indireceksiniz.

Ben playstore'den aldım. Battlefield 4 'ün keyi geldi ve VPN ile singleplayer ve multiplayer oynanıyor. Premium keyleri de 31 Ekimde vereceğini söyledi playstore.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

bingildak said:

Goering said:

200tl saciyosan etrafa bakkala git 1TL yaptir hepsini 200 tane 1TL ile yaraticiligini konustur.

40 tane 5 TL rulo dene

alakasını çözemedim. 200 tane 1 tl ile 40 tane 5tl veya 1 adet 200 tl lik bankanotun farkı ne? parça parça saçınca mı zengin hissettiriyor? ayrıca dediğim şey saçmanın tam zıttı. oyun daha çıkmadan bilmem ne zaman çıkacak exp'e neden para veresin ki. daha ucuza geliyor mantığın oyunu kesinlikle oynamaya devam edeceğin şartına dayanıyor.

eğer böyle bir şey varsa adam fiyatını koymuş vereceksin yani.

Olm götüne sok diyor bir türlü anlamadın.

http://wac.9ebf.edgecastcdn.net/809EBF/ec-origin.philly.barstoolsports.com/files/2013/03/michael-scott-laugh.gif
http://collegetimes.ie/wp-content/uploads/2013/06/tumblr_lkbahxSELN1qglrwm.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

canın sıkılınca aç bf3 oyna abi, aynı oyuna niye 150tl daha verdin dfs

Yeni content işte, BF4 beta'dan sonra BF3 oynayamadım mesela. Bf4'ün değişikliklerini sevdim ben.

Editor said:

LathspeLL said:

BF daimi olarak sistemde duran, arada açıp girdiğin bir oyun. Expension'ları da her çıktığında bir süreliğine bağlıyor. BF4'e 90 TL, Premium'a 67 TL verdim, gayet iyi bir deal.

67yi nerde verdin yahu

Playstore, indirim kodu falan vermişti biri geçen sayfalarda. 1 ay oldu ama alalı heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...