Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

premium cidden şu noktada gereksiz, neden 5 exp'i satın almak istiyorsun ki? ne malum 3 ay sonra hala oynuyor olacağın. benim biçtiğim vakit 2 hafta mesela sadasd. 90 tl verip 2 hafta eğlendirirse beni yeterli. bundan 9 ay sonra çıkacak exp'in derdine, ödemesine neden şimdiden giriyorsunuz.

Premium u anlamamissin sen kardes ! Bi arastir derim.

Bu arada bf4+premium 185 tl playstore da ;)
Sosyal ağlarda paylaş

FIVE EXPANSION PACKS WITH EARLY ACCESS
Premium membership includes all five upcoming expansion packs for Battlefield 4: China Rising, Second Assault, Naval Strike, Dragon's Teeth, and Final Stand. Premium grants you a two-week early access to each for a competitive edge.

yazıyor sitesinde ben mi yanlış şeye bakıyorum. olayı bu değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Araştır dediğin tek paragrafta anlaşılıyor zaten, 5 tane expansion ve hepsine early access, o kadar. Exp.'ler çıktığında oynayacak oyun yoksa, battlefield'ı bırakmışsam belki vakit geçirmek için alırım dönerim, öyle bir şeyin garantisi de olmadığı için şu anda vermek saçma geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama işte bf oynayacağının garantisi varsa mantıklı, şu anda ben kendime öyle bir söz veremiyorum. BF3 Karkand paketini ben pre-order ettiğim için oynamıştım, ondan sonrakiler hakkında fikrim bile olmadı bıraktım oynamayı. Bunda da pre-order yaptım, China Rising gelecek, onu oynayacağım. Sonrakileri istersem o zaman bakarız.
Sosyal ağlarda paylaş

multi için diyorum ben mesela bugun aldım bir 3 ay sonra hadi bir el atayım dediğimde herkes yeni haritalarda olursa oynayacak adam bulamayınca kötü olur. EA olayı çözmüş yeni DLC'leri hemen hemen herkes yeni multi haritalar için alıyor senaryo kimsenin umrunda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

tesekkurler, gule gule oyna :D
surdaki konuda anlatmistim olayini

ben baska bi yerden 55 pounda almistim 1 ekimde ama suan orda 65 pounda cikmis fiyati.
en ucuz burasi gibi gorunuyor.

Live support baya efsane, anında cevap veriyorlar. Çok yardımcı oluyorlar. China rising keyleri dağılmış, 8-10 saat içinde premiumları göndereceklermiş(delay var dedi adam premiumlarda) :)
Sosyal ağlarda paylaş

önsipariş ile ilk dlc'yi verdiler zaten kaldı dört. ikinci dlc çıktığında hala oynayacaksam o zaman alırım premium. peşin bayılmaya gerek yok.

hatta kalan 4 exp ayrı ayrı alınsa 60 dolar. zarar sadece 10 dolar. bi tanesi yoğun dönemine gelse es geçsen daha ucuza geliyor. hem de 1 yıla yaymış oluyorsun. tek kötü yanı early access zaten. aksi halde satamazlardı hiç =)
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

200tl saciyosan etrafa bakkala git 1TL yaptir hepsini 200 tane 1TL ile yaraticiligini konustur.

40 tane 5 TL rulo dene

alakasını çözemedim. 200 tane 1 tl ile 40 tane 5tl veya 1 adet 200 tl lik bankanotun farkı ne? parça parça saçınca mı zengin hissettiriyor? ayrıca dediğim şey saçmanın tam zıttı. oyun daha çıkmadan bilmem ne zaman çıkacak exp'e neden para veresin ki. daha ucuza geliyor mantığın oyunu kesinlikle oynamaya devam edeceğin şartına dayanıyor.

eğer böyle bir şey varsa adam fiyatını koymuş vereceksin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Goering said:

200tl saciyosan etrafa bakkala git 1TL yaptir hepsini 200 tane 1TL ile yaraticiligini konustur.

40 tane 5 TL rulo dene

alakasını çözemedim. 200 tane 1 tl ile 40 tane 5tl veya 1 adet 200 tl lik bankanotun farkı ne? parça parça saçınca mı zengin hissettiriyor? ayrıca dediğim şey saçmanın tam zıttı. oyun daha çıkmadan bilmem ne zaman çıkacak exp'e neden para veresin ki. daha ucuza geliyor mantığın oyunu kesinlikle oynamaya devam edeceğin şartına dayanıyor.

mantigin efsaneymis, ek paket 2 silah/2map x5
almadan oynamak sacma, sira falan beklemek squad olarak girmek premiumsuz zor

200TL yok bende bu oyuna vericek, sen diyorum bozdur bozdur rulo yap sira halinde...
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

yarin oyun release olucak
bf4+premium 188TL minimum yazilmis,
yarinda sonra 250tl fln olur..

200TL ile mantar falan alsan belki yeni ufuklar acar, mantik sorunlari asilir

aglamak ne di mi?

ben senin yazdıklarını anlamıyorum ya, mantık filtresinden yoksun gibisin baya.

haklısın, doğru demişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

amma üstüme geldiniz olum
işsiz adam 200TL mi vericek lan

bf serisini komple oynadım,
ea'in nasıl expansion çıkarttığını,
nasıl fiyatladığını biliyorum AQ...

Benim gibi sıkıntılı da olabilirsin, işsizim(yeni ayrıldım) birkaç aya askere gidecem büyük ihtimal. Tahminen dlc'lerin yarsını oynayamayacam ama genede premium. Altı kurtarmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Goering said:

40 tane 5 TL rulo dene

Olm götüne sok diyor bir türlü anlamadın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...