Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

valla driver upgradeini bile yapmadım. her oyuna girerken uyarı verdi eski versiyondasın diye ama kasmadı cidden
ama benim kasa biraz canavar olduğu için normal tabi bunlar

abi benimde canavar ama betada gördük yani süt dökmüş kedi oldu optimizasyon sıçıklığından, neyse bir multi açılsında 64 kişi maplerin performansını yazarsınız.

gtx 680 le 45 fps oynamak istemiyorum cidden o kadar para veripte.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hala çok sinirliyim, 3'ün campaign'de en azından boktan da olsa bir uçak bir tank mank bölümü vardı, atmosfer bok püsür vardı. Resmen inanılmaz özensiz bir campaign yapmışlar, oyunu yapalım millet alsın, aha bu da campaign olsun bizim çaycının halasının oğlu arada senaryo falan yazıyormuş onun da gönlü olur o yazsın falan demişler, öyle birleştirip atmışlar. O kadar saçma ve o kadar özensiz yapıldığı belli ki, multi konusunda inanılmaz şüpheye düştüm şu anda. Onu da böyle löppödönök yaptılarsa çok kötü olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi hala çok sinirliyim, 3'ün campaign'de en azından boktan da olsa bir uçak bir tank mank bölümü vardı, atmosfer bok püsür vardı. Resmen inanılmaz özensiz bir campaign yapmışlar, oyunu yapalım millet alsın, aha bu da campaign olsun bizim çaycının halasının oğlu arada senaryo falan yazıyormuş onun da gönlü olur o yazsın falan demişler, öyle birleştirip atmışlar. O kadar saçma ve o kadar özensiz yapıldığı belli ki, multi konusunda inanılmaz şüpheye düştüm şu anda. Onu da böyle löppödönök yaptılarsa çok kötü olur.

single lan
adamlar oyunu crackli indirip oynayan kitle için yapmıyo amk.
para verip multi oynayanlar içni yapıyo. single'a ne takıyosun o kadar
ayrıca 3'te uçaklı bölüm sadece oto pilotta ilerleyip sağından solundan gelen yada önünden giden düşman uçaklarına roket atıyodun. koy götüne gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Xaenin said:

single lan
ayrıca 3'te uçaklı bölüm sadece oto pilotta ilerleyip sağından solundan gelen yada önünden giden düşman uçaklarına roket atıyodun. koy götüne gitsin.

Abi "emek" yok diyorum, 3'deki gibi campaign kısmını ciddiye bile almamışlar, atmosferi güzel olsun, insanı en azından görsel olarak etkilesin diye uğraşmamışlar bile. CoD gibi, biz yapalım nasılsa alırlarcılık olmuş ona kızıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

kermit said:

Xaenin said:

single lan

Abi "emek" yok diyorum, 3'deki gibi campaign kısmını ciddiye bile almamışlar, atmosferi güzel olsun, insanı en azından görsel olarak etkilesin diye uğraşmamışlar bile. CoD gibi, biz yapalım nasılsa alırlarcılık olmuş ona kızıyorum.

ulan bf4'te çok fazla değişiklik yok gelmedş, sebebide kısa sürede 4ü çıkarmaları diyen siz değilmisiniz?
bu kadar kısa sürede bu oluyomuş demekki. napacan sen singleı.
1 kasımdan sonra görücez oyuna verdiğimiz parayı hakediyomu ibneler
Sosyal ağlarda paylaş

Single oynamak isteyen için vpn ile bağlanmayı anlatayım;

Öncelikle bi tane vpn programına ihtiyacımız var ben vpngate'yi buldum. Kolay bi kullanımı var. Ofis sitesinden çok yavaş iniyor o yüzden ftp'ye attım. Buradan hızlıca indirebilirsiniz;

http://cdn.khazadum.com/vpngate.zip

Programı kurduktan sonra Korenin proksisine bağlanalım;

Sonra Originden çıkıp bi daha girelim, Origin Korece olmuşsa artık oynayabiliriz :D

Sosyal ağlarda paylaş

DH'den alıntı.

"Origin ve Battlelog kapalı olsun.TunnelBear programını aç.Kanada'dan bağlan.Origini aç.Battlefield 4'ün üzerine geldiğinde "Play" logosu aktif olucak.Play'e tıklayıp Battlelog a gir ve Multiplayer'e tıklayıp pencereyi kapat.Ardından VPN programını kapat (disconnect ol yani).Tekrar originden Battlefield 4'ün üzerine tıklayıp "Play" e tıkla.Artık oynayabilirsin."
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...