Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Osirix said:

C bayrağının yıkımdan sonraki hâlini fixlemeleri lazım ya. ota boka spacebar yapmak zorunda kalmamalı insan

ayrıca fixlenmesi gereken bir şey de araçların arada sırada sara krizi geçirmesi
Araçlarla ilgili olay frostitela alakalı sanırım ben çok ümit ettim güncellenmiş motorda düzeltirler o problemi diye ama pek umut yok gibi bf3ten beri aynı. Bu arada patch bi haltı düzeltmedi bende, ayarlara baktım otomatikte herşeyi mediuma çekmiş, sanki fps daha kötü gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

benim nvidia experience ayarlarını silmiş gibi oyun, optimize ettiğinde bir şeyleri falan kısmıştı fps çok stabil hale gelmişti, peçten sonra ilk haline döndü anladığım kadarıyla grafikler daha iyi gibi ama akıcılık kayboldu. nvidia'dan tekrar optimize et dedim faydası olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

üstündeki postta yazıyor işte kasım başı diye.

eğer optimize edemezlerse release'e kadar almamakta kararlıyım. çünkü i7 3.2 ghz, 16 gb ram 2100mhz ram, gtx 680 rigde high settings 35 fps gören oyun kabul edilir nitelikte değil.

ayrıca o adanın olduğu map kesin 5-10 fps daha düşük çalışacak deli gibi weather var. un serpilmesinden 5 fps gidiyorsa storm weather'da 10 fps gider kafadan.
Sosyal ağlarda paylaş

sakın türk serverine falan girmeyin
zaten 40 kişi oluyor max ve takımındaki 20 kişinin 12 tanesi çatıda sniper oluyor.
diğer kalan 8 tanesinden 3ü ise tank alıp suya giriyor. oyunun başında helikopteri kapan salak dağa taşa götürüyor seni C yerine.
allahım kabus gibiydi.
ayrıca nickim AslanCelal
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...