Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Bende 2x 6870 var. bf3 de herşeyi en sona çekipk 40-50 fps alabiliyodm. Şİmdi 20-30 ve orta ayalarda ki low yapsam bile aynı kaldı. Oyunda anlamadığım bir yavaşlık var.

Onun dışında recon daki Infrared dürbün çok işlevsel hatta aşırı işlevsel :D
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa multi bf oynuyorum çok karışık geldi cs gibi oyunlardan sonra =) alışışrız heralde zamanla. aldık bi kere. atmosfer çok iyi ama. çatıda fln fps 80-90 ı vursada yerde büyük çatışmada 45 e kadar fln düşüyor. çıkana kadar biraz adam ederlerse 60 sabit oynanır sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Allah belasını versin bu server browser'ın da, yapanın da, kodlayanın da, düşünenin de. keybindings'e girmek için 10dk loading screen bekledim, son tuşu atarken oyundan attı "idle too long" diye. e oyunu açtır da grafik ayarını, tuş ayarını yapalım embesil tasarımcı.

bu dice da cidden kalas şirketmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

12.11 beta 11 driveri kullanıyordum bi yıldır. oyuna girerken bu driver önerilmez dedi oyunu açamadı bile. 1 yıl aradan sonra yeni driver e geçtim ben de. 13.10 beta 2. bu rahat çalıştırdı.

sistemin ne df ?

bi de link atabilir msiin driver için
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

df said:

12.11 beta 11 driveri kullanıyordum bi yıldır. oyuna girerken bu driver önerilmez dedi oyunu açamadı bile. 1 yıl aradan sonra yeni driver e geçtim ben de. 13.10 beta 2. bu rahat çalıştırdı.

sistemin ne df ?

bi de link atabilir msiin driver için

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst13-10WINBetaDriver.aspx
7970 @1ghz i52500k @4.5 8gb ram

1080p ultra 4xaa ile aksiyonda 45-50 aksiyon dışı 60-80 arası alıyor. bf3 te başta böyleyken optimize edildiğinde aynı ayarlarda aksiyonda 80 veriyor. yakında bu da düzelir.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

bingildak said:

fena aktım ya

onbaşı da oldum, hangi on acaba.

hacı dün gece 1.5 sularında squadına aktım, o kadar helikopterle atraksiyon yaptım hiç binmedin helime, çok kırıldım

abi keşke bir şey yazsaydın, kesin gelirdim görmedim ki. normalde heliye binmiyorum, 90% ı saf mal oluyor. görev atamıyım yerde tank / flag avlıyorum hep.
Sosyal ağlarda paylaş

beta bende açılmıyor. preorder vermiştim aral dan o da açılmazsa dice forumlarında ağır söveceğim. adamlarda support sıfır böyle bir şey olamaz. iki gün önce support ile iki saat(tam iki saat) konuştuk adam çözüm bulamayınca bira muhabbeti açtı 15-20 dk hangi bira iyidir muhabbeti çevirdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...