Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inferno ACT I en iyi dropunuz nedir?

troop

Öne çıkan mesajlar

Kaç MF ile farm yapıyorsunda 200 saatte 1 tane legendary düşürüyorsun. Hem sıfır MF oynayıp, hemde gir çık mı yapıyorsun oyuna.

ilk günden beri MF kasıyorum, sürekli arttıra arttıra devam ediyorum, buffsız 100+ MF olana kadar legendary görmedim ben. Buffsız 250 yi geçtiğimde artık düzenli düşmeye başladı. Şimdi buffsız 328 ile oynuyorum, bugün bile 3 tane düştü legendary. Haa hepsi çöp tabi ama düşüyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok valla bana düşen sarılar artık hiçte çöp olmuyor. Nerdeyse her on sarıdan altı-yedi tanesi 6 özellikli çıkıyor bana. O sebeple en az günde 1 tane 1m üstü sarı bulmaya başladım.

MF gearın yanına dps gear bile kastım, act 3'ü mf gear ile farmlıyorum. Sağlam dps gear topladım, elite gelince geçiyorum dps geara son ana kadar indirip gene mf'ye dönüyorum falan. Ama ala en baba itemleri paso normal moblardan düşürmeye devan ediyorum. O sebeple hep mf ile gezmeye çalışıyorum. 5x bufflı 403 gearla 35k dps var hayvan gibi oldu gear.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ulan 200 saatlik oyun sürem var. yine de bugüne kadar bir tane dandirik legendary düştü, daha set item görmedim. artık düşerse de lore sanar geçerim herhalde.

bana bir ayda 100 legendary düşüyo diyenler nasıl düşürüyor, anlamıyorum arkadaş.

ahahaha 140 saat oynadım bir şey düşmedi diye vent isyan ettim...160 oluncaya kadar 10 üstü legendary 3 set item düşürdüm.Saçma sapan bir olay bu drop rateler takma kafana sıkışmıştır skill gelmiyordur,açılır de geç ^^,
Sosyal ağlarda paylaş

ben gangren'in viktorun falan oyununa girip mf'sini gimpliyorum üstüne legendary düsürüyorum kendime cıkıyorum sonra oyundan küfür edio asdfasdff

bul-kathos falan dahil olmak üzere suana kadar 5 tane legendary düsürdüm ki acaib casual oynuyorum daha geçen hafta 60 oldum falan o derece.

sizde bulun nolifer arkadaş sömürün mf'lerini sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
goldbären said:

alurielin gözü var o silahta ondandır :P

ilk işin o soketteki emeraldı geliştirmek olsun. damajın artacak baya sen de sevineceksin.

o silah kardeşimin evinin kapısının önünde ... olsun :) onunla ilk karşılaşmamızda yardım edelim derken bir t3 tengu vermiştik konkodr güçlerine :),bir tenekeden silâhı mı kıskanacaz :)

şimdi para biriktiriyoruz aluriel kardeşimiz alış-verişimizi yapıyor sağ olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...