Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşı 2012-2013

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Konu açık.

Arkadaşlarla 1 hafta New York.

Kız arkadaşla ve/veya diğer birkaç çift ile Türkiye'de bir şeyler en olmadı prag viyana falan, öyle bir şey ayarlama ihtimali de çok zor yani.

New York konusunda kız arkadaşın yorumu; Git tabi canım zaten yılbaşı çok da önemli değil.

Bunun ne kadar tehlikeli bir yorum olduğunun sanırım hepimiz farkındayız...

Çekilecek tribe değer mi New York'a gitmek acaba? (daha önce gitmedim.)

Sevdiceğim yanımda olmadan orada olsam zaten çok keyif alamayacağım ki ne anlamı var, mı?

Yoksa abi fırsat bulmuşken gitmek lazım insan ha deyince 1 hafta New York'a gidemez, mi?

/discuss
Sosyal ağlarda paylaş

Kız arkadaşın kalıcı mı değil mi bilemem ama başka bir ülkeyi görmek, hatta dünyanın en büyük şehirlerinden birini görmek hayat boyu seninle kalacak bir hatıra.

Sonradan imkanın olur mu olmaz mı onu da bilemem ama bence git.

Tabi bütün bunları kıza beraber gitmeyi teklif ettiğini ama onun gelemeyecek olduğunu varsayarak söylüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kafala onu da götür ya da gitme. Çok tehlikeli sözler sarfetmiş, gidersen ilişkinizin geri kalanı boyunca kafana kakılır o yılbaşı.

Onun yerine Paris'e gidin beraber, şimdiden yaparsanız ucuza kapatırsınız.

En güzel yanı da; New York'a onsuz gitmeyi düşünen adam statüsünden sevgilisini Paris'e götüren adam statüsüne yükselecek olman sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Teodor said:

git ve kız arkadaşın dünyanı başına yıksın.

hahhhahahahah aynen bunu bekliyorum.

Evlenmeyi düşünüyor muyum düşünüyorum ama yani bilemeyiz ki şimdi dünyanın 1000 türlü hali var canım.

Gitmeyeceğim ya. Hem ben zaten tarih aşığı bir romantiğim. Seksin dibine vurmayacak olduktan sonra New York'ta çok beni çeken bir şey yok. Gitmediğim bir avrupa şehrine gidip gezmeyi keşfetmeyi tercih ederim yani.

GİTMİCEM AMEKA.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...