Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 ramazan ilk oruç dayağı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Nessaftw said:

Muhammed asrın trollü daha iyisi yok hakikaten. Ulan hadi kandırdın bu safları aç bile bırakıyorsun yaz aylarında cahil, eğitimsiz ve hoşgörü yoksunu olmalarını çektiğimiz yetmiyormuş gibi bir de oruç atarlarını çekiyoruz. Zaman makinesi icat edilsin parası neyse verip şamarı basacam.

terbiyeli ol ,terbiyesiz herif,sana yeme icme diyenmi var catlayana patlayana kadar ye,bide hosgoruden bahsediyor....
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

ramazan

bazilarinizin basina bazi seyler geldiginde ve bozo yakoyorlor dediginizde ,bir kez daha neden diye dusunun ve icinizdeki kinin ve nefretin aynisinin karsi tarafinda size karsi oldugunu dusunun ve cogunlugun gucunun axinligin gucune her zaman yettigini dusunun ...yani sizin kufrunuzun xxx kati iman da muslumanlarda vsr guc yetiremezsiniZ.

sadece bazi mesajlara cevap yazacagim artik,birileri mailden hukuk yoluyla gorusecegiz diye mesaj atmis..

cevaben;senin hukukuna degil beni yaradanin hukukuna inandim ve teslim oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

bir adet daha
"sen bize böyle dedin, biz sinirlendik! biz elimizdeki kutsal olduğuna inandığımız kitabın kurallarını sana sinirlendiğimiz için çiğneriz -çünkü o kitaba değer vermiyoruz abi, ne kuralı yahu. boşver onu seni- kural falan da tanımayız. keseriz biçeriz"
içerikli mesaj okudunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bir adet daha
"sen bize böyle dedin, biz sinirlendik! biz elimizdeki kutsal olduğuna inandığımız kitabın kurallarını sana sinirlendiğimiz için çiğneriz -çünkü o kitaba bu kadar değer veriyoruz abi- kural falan da tanımayız. keseriz biçeriz"
içerikli mesaj okudunuz.

o kitap da ki hukumlerin disina cikmakdan,gecenin karanliginda karincaya yol gosterene siginirim.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

karıncaların çoğu kör yada kör gibi bişi zaten adam gece sabah ne farkediyor antenle akıyor

neyse hamsili,uyuyorum ben goz kapaklarim kapanacak ,karanlik olacak uykum gelecek ve uyuyacagim umarsizca,saygisizca...bu torpaklar sana emanet yigenim sancagi yere dusurup kuffara madara etme bizi

14:01:58

gunluk bu gunde 4 ateist ,3 yahudi ,2 jedi inanani ,1 kendi kakasina tapana hak yolu anlattim .
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...