Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 ramazan ilk oruç dayağı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Hic unutmuyorum kanada da okudugum vakitler arap ogrenciler ve turk ogrenciler hep beraber iftara giderlerdi tabi biz davet edilmezdik baska bir dinden oldugumuz icin hatta bu turk ogrenciler araplarla bizleri yerden yere vuran aciklamalar yapip mehtet marsi polat alemdar muzikleri hatta birkeresinde durduk yerde agzimizi dagitacakken ermeni ve koreli ogrenciler engellemistiler inanilmaz anlamsiz bir saldiriydi o gun bugundur pek inanmiyorum sevgi kelebegi bir din
Olduguna cunku dinimizi ogrenen her turk ayni
Tepkiyi veriyor artik o sebeble araplasan bir turk
Nesli beni cok kaygiya dusuruyor turkiye vatandasi
Olmamama ragmen bodrum her yaz gittigimizden korkiyoruz artik gitmeye istanbul da tek sozlu taciz olmayan yerin nisantasi oldugunu soyluyor tanidiklarimiz
Sosyal ağlarda paylaş

Opusdei said:

Hic unutmuyorum kanada da okudugum vakitler arap ogrenciler ve turk ogrenciler hep beraber iftara giderlerdi tabi biz davet edilmezdik baska bir dinden oldugumuz icin hatta bu turk ogrenciler araplarla bizleri yerden yere vuran aciklamalar yapip mehtet marsi polat alemdar muzikleri hatta birkeresinde durduk yerde agzimizi dagitacakken ermeni ve koreli ogrenciler engellemistiler inanilmaz anlamsiz bir saldiriydi o gun bugundur pek inanmiyorum sevgi kelebegi bir din
Olmamama ragmen bodrum her yaz gittigimizden korkiyoruz artik gitmeye istanbul da tek sozlu taciz olmayan yerin nisantasi oldugunu soyluyor tanidiklarimiz

dostum sen de mi jedi dinine bağlısın?
çektiğin sıkıntıları anlayabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Opusdei said:

dostum sen de mi jedi dinine bağlısın?
çektiğin sıkıntıları anlayabiliyorum.
Sizde mi din kardesingormek ne guzel saka bir yana ben muslumanligin bas dusman edildigi dine mensubum
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

sadece muslumanlar degilki kimse sevmiyot yahudileri,neden acaba cok merak ediyorum

Ahahahaha abi alıntılanıp çerçeveletip asılması gereken bi alıntı gerçekten. Şu adamların içine yahudi/alevi/kürt/yezidi/xyz düşmanlığını nasıl işliyorlarsa iyi tutuyor. Suriye mevzusunda NUSAYRİ diyince bile tüyleri diken diken olanlar var.

oncekendimi said:
NEDEN ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM

dfahahasdfaha
Sosyal ağlarda paylaş

Opusdei said:

oncekendimi said:

sadece muslumanlar degilki kimse sevmiyot yahudileri,neden acaba cok merak ediyorum

Musliman disinda baska kim sevmiyor?

100 yil bir yerde duramamis ,her girdigi ve duygu somurusu yaparak gittigi ulkeleri felakete surukleyen bir millet iste50 sene once avrupadan silindiler,500 sene once ispanyadan kovuldulat.2500 sene once ortadogudan suruldulet.osmanliyi batiran,romayi batiran,caliskan alman insanlarini fasist birer manyaga donusturen milletin adidir israilogullari
Sosyal ağlarda paylaş

ne nefreti ? abdulhamitden toprak alamayacagini anlayinca ittihat terakkiyi kurdurup,daha sonra osmanliyi yiktirip sarikamislarda balkanlarda bu millet evlatlarini telef ettirip tc yi ayni ellere kurdurarak ortadoguyu garantiye aldiranlar ve 20 sene sonra israili kurmadilarmi? bunlarin hepsimi tesaduf ? hala nefretden bahsediyorsunuz 1 aydir islam konusu altinda her turlu hakaret ederken sinir yok ban yok,simdi gercekleri konusunca alin bunu atin bunu vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...