Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2012

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

HellHound said:

ben de tam soracaktim saints row'un sansursuzunu alip bana giftlese biri yer mi acaba steam diye, toptan yasaklamislar tr'ye :P

green man gaming'den alanlarda sıkıntı çıkmamıştı. Bende tr'de satılan saints row 3'ü kutulu aldım. İçindeki şifreyi steam'e girince sorunsuz çalıştı. Neden tr'de satılan oyuna tr yasağı getirmek zorundalar çözemedim onu gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mümkünse collection olarak al http://store.steampowered.com/sub/14259/ toplam 8.75$
Warband mouth and blade camiasında online oyun için en tutulanı (zaten ilk mouth blade online oynanamıyordu ) . mouth and blade / mouth and blade warband / mouth and blade fire and sword üçüde tek başına oynanabilen oyunlar birtek Napoleonic Wars için warband lazım.

axedice said:

Mount&Blade almak istiyorum, hangisini alayım? With fire&sworda standalona xpac diyor, o yeter mi?

Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

Mümkünse collection olarak al http://store.steampowered.com/sub/14259/ toplam 8.75$
Warband mouth and blade camiasında online oyun için en tutulanı (zaten ilk mouth blade online oynanamıyordu ) . mouth and blade / mouth and blade warband / mouth and blade fire and sword üçüde tek başına oynanabilen oyunlar birtek Napoleonic Wars için warband lazım.

axedice said:

Mount&Blade almak istiyorum, hangisini alayım? With fire&sworda standalona xpac diyor, o yeter mi?

mouth ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

LathspeLL said:

abi saints row'u almak istiyordum bende, niye gözükmüyor ya ooof, hem steam oyunu hem gözükmüyor böyle saçmalık mı olur.

hem steam oyunu
hem gozukmuyor

hemde aralin getirdigini gidip marketten bile satin alsan dlc leri satin alamiyorsun region lock var diye asdfadsf

Saints Row 3 ayipli mal'dan sayiliyormus, dildo var fuhus var falan..B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

bu walking dead in diğer 3 episode u anca 3-4 ayda çıkar, hiç gerek yok almaya 15 dolar bile olsa. Çıkana kadar ondan daha aşağıya bir indirim gelir hiç olmadı 1-2 ay daha bekle kış indirimi gelir zaten =P

Arkası yarın oyunları sevemedim bir türlü.

5 episode'u birden almıyor muyuz şu anda? yani 2 tanesi çıktı biliyorum da diğer 3'üne sahip olmuyoz mu satın alınca?
Sosyal ağlarda paylaş

Orc Must Die konusunda biraz olsun kararsız kalanlara kesinlikle almalarını tavsiye ederim , son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan kesinlikle. 30 temmuzda ikinci oyun çıkacak , bu 2. oyunda co-op gelicek ve ilk oyuna sahip olanlar 2. oyunu aldıklarında ilk oyundaki 10 haritayı co-op oynama imkanına sahip olucak. Sanırım böyle birşey yazıyordu oyunun sitesinde.

Steam satış sayfasında da yazıyormuş http://store.steampowered.com/app/201790

Classic Mode - Steam players who own the original Orcs Must Die! will automatically unlock co-op versions of 10 levels from the original game featuring new enemies!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...