Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

"12-12-12 tarihinde yapılan İtalya Kupası maçında Cagliari ile mücadele eden Juve'yi galibiyete taşıyan golü, 12 numaralı formayı giyen oyuncu Sebastian Giovinco, maçın ikinci yarısının 12'nci dakikasında kaydetti. Üstelik bu gol oyuncunun Juve formasıyla kaydettiği 12'nci golü oldu."
Sosyal ağlarda paylaş

Aston Villa'lıların bildiğiniz gibi 19. dakika şovu var. Futbola ara vermek zorunda kalan Petrov'un forma numarası ve her maçın 19. dakikasında, dakika boyunca alkışlanıyor.

Biraz önce Anfield'da bütün Liverpool taraftarları 19. dakika da alkışlamaya başladılar. Mükemmel bir görüntüydü.

Bizde deplasmana gelen taraftar böyle yapsa, ev sahibi ıslıklar yuhalar. Evet...
Sosyal ağlarda paylaş

Corinthians çok feci tokatladı Chelsea'yi, Dünya Kulüpler Şampiyonu oldu. DÜNYANIN EN İYİ KULÜP TAKIMI şuan kağıt üzerinde mantıken asfsdfds

Adamlar 3 aydır hırs yapmışlardı bu maça kasıyorlardı ama belliydi böyle olacağı.

90'da Torres'in kaçırdığı da, böyle zamanlardan sonra açıp adamın eski videolarını izliyorum daha da kahroluyorum. Batuhan kaçırmazdı o pozisyonu öyle diyelim. Batuhan kaçırsaydı da Türkiye'de daha takım bile bulamazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

valla falcao yeni yeni world class arasinda yer ediniyo. messiye kac senedir 4lu 5li pressler uygulaniyo, senelerdir de acmasini biliyo. kirmadigi rekor da kalmadi zaten. kesinklikle pr calismasi diil adam :)

ama falcaoyu ibrahimovicle birlikte en iyi forvete koyarim. efektiflik olarak falcao, egzantriklik olarak zlatan
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

ben de tam sunu dusunmustum bu sabah. jordan'in en ihtisamli zamanlarinda kucuktum degerini anlayamamistim ama messi'nin kariyerini bastan sona izledigim icin baya sansli hissediyorum kendimi. maradona, pele vs.. gibi senelerce anlatilacak adam.

Falcao'u anlatın oğlum, Gerrard'ı anlatın, Cavani'yi, İbo'yu anlatın... arkasına 3-4 iyi adam alıp ahkam kesenleri değil.

Çok özlüyoruz Ronaldinho reyiz, erkenden bırakmasaydın futbolu keşke :( Hepsinden iyiydin de ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...