Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'çocuklar masumdur' hadi ordan !

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

mani said:

bu çocukları dövmeyeceksin. bu video ve kanıtları ömürleri boyunca sicillerinde kalacak. Nereye gitseler gelecek. İşe mi girecek çocuk iş veren bilecek. Üniversiteye mi gidecek üniversite bilecek. Orduya mı yazılacak ordu bilecek. Devlet kurumunda mı çalışacak aynı şekilde. Siyasetçi mi olacak kim ne mal olduklarını bilecek.

Hepimiz çocuk olduk bu yaşlarda bu tarz davranışlarda bulunanların adam olduğunu görmedim ben. Çocuk diye geçiştirilemeyecek bir davranış ve ettikleri küfürlere, hakaretler zaten boylarını aşıyor. Madem o lafları ediyorsun o zaman sonuçlarına da katlanacaksın.

Hani bir insanın dış görünüşüyle dalga geçmenin bile bir sınırı vardır. Arkadaş arasında dalga geçersin gelip geçer. A ne kadar şişko dersin, kepçe kulak dersin vs. Bir insanın hele hele sizden yaşça büyük bir insanın suratına bu şekilde söylemek, yanında arkadaşlarıyla linç etmeye çalışmak bunlar öyle hatasını anlayıp geçecek türden davranışlar değil. Bariz karakter sorunu var bu çocuklarda ve bir insanın karakteri değişmez. İnsan eğitim görür toplum içinde nasıl gizleyeceğini, nasıl kendini yansıtacağını belki öğrenir ama o karakter değişmez.

Şu o kadar doğru ki dicek bişi kalmamış aaa eğitim falan filan yazan tiplerin msgları direk ignore edip geçiyorum.
Bir insan 7 sinde neyse 70 inde odur. Böyle 70 milyonun çocuğu sıfatını hakkıyla kazanmış veletlerden bir bok olmaz olmucaktırda o yüzden eşşek sudan gelene kadar sopalıcaksın.

Böyle şeyler eğitimle olmaz içinden gelir insanın, bir insanın içinde iyilik merhamet vs. varsa eğitime gerek yok bu insan çocukta olsa yapmaz böyle şeyler ama bu videodaki gibi peçete mamüllerine istersen haftanın 7 günü günde 20 saat eğitim ver fıs.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Akhlaur said:

Çocukların yaptıkları yanlış eğitim ve cahilliğin sonucuysa onları dövmekte yarım akıllı birinin bulacağı çözümdür.

İngiltere de öğretmenlere aşırıya kaçmadan hafif dövme yetkisi meslisten geçti. Bi araştır gogıldan

ingilizler kuran okumay başlamış demek
Sosyal ağlarda paylaş

size çok uzak değil sizin lisenizden bile böyle 4-5 çocuk çıkar. belki zamanında siz bile yapmışınızdır okulunuzdaki birine karşı da unutmuşunuzdur bugüne kadar heh. o kadar zor değil bu insanlara örnek bulmak sağda solda. dolayısıyla ya insan çeşitliliğinin yan ürünü bunlar deyip görmezden gelinecekler ya da dünyaca bişeyi yanlış yapıyoruz deyip üzerine düşünülecek insan olmanın değil de dünyanın yan ürünü olduğu fark edilecek sdfd
Sosyal ağlarda paylaş

Olayı çok detaylı incelemememe rağmen, yaşlı kadın eylemsizliğin kitabını yazıvermiş sanki. Olumsuza olumsuzla cevap vermek yerine, onu olduğu gibi kabul etmiş. Tamamen kötü olan bir durumu kendi adına muhtemelen farkında olmadan müthiş bir olaya dönüştürüvermiş. Çok ilginç bir olay açıkçası...
Sosyal ağlarda paylaş

insanların yaklaşımları tamamen saçma.

şu olay gerçekten geçerli.

doğrusu insanların büyük bir kısmı nerede bok var, taç yapıp kafasına takmaya hevesli. mantıktan, düşünceyi süzmekten, insanı insan yapan değerlerden olabildiğince uzaklaşmaktan aşırı derecede zevk alan, geri bir kitle var ki, çoğunluk bunlarda işte.

tamam çocuğunuz evrimde geri kalmış bir vasat. büyük ihtimalle supermarkette gece müdürü olması en yüksek başarısı falan olacak. ama yine de vasat evladınız dahi insan gibi davranabilir, keza etik değerleri aile veriyor. gençken yapılan saçmalamalar değil bunlar. bu extreme bişi.

Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

30 yil calismis ama adam olamamis demek ki.

En fazla eğitme fırsatını bulamadığı kişiler adam olamamıştırki kendisini eleştiriyordur.
Yoksa öğretmenlik yapan, konuda uzman birisi şöyle bir fikir belirtiyor dendiğinde adam olamamış diyecek olan zaten bu videodaki tiplerin büyümüşleri olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

abartmayin abi genclikte olur boyle seyler

ben de ilkokulda zihinsel engelli sinif arkadasimi siratinin altina sikistirip yumruk atiyodum

Afedersin ama h.. ordan

Genc var genc var. Ne adam gibi adam yigitler de var. Tamamen insan gibi yetistirilip yetistirilmediklerine bagli. E tabi duzgun insanlar tarafindan yetistirilip yetistirilmeiklerine de bagli.
Sosyal ağlarda paylaş

Kadın bunları belki yıllardır çekiyor ama Amerikan toplumunda veletler çok daha değerli ve dokunulmaz olduğundan sineye çekiyor, veletlerin daha çok velet alay etsin diye videoyu nete koyması ise kadının hayatını kurtarmış oldu.

Büyüğüyle FatAss diye dalga geçen bu piçlere bolca BadAss lazım!
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

abartmayin abi genclikte olur boyle seyler

ben de ilkokulda zihinsel engelli sinif arkadasimi siratinin altina sikistirip yumruk atiyodum

ama simdi inanilmaz sempatik bi insanim

ahahah sen de zamanında yapmışsın diye bu çocukları haklı çıkarmaya çalışmak yerine biraz vicdan azabı çek belki o zaman gerçekten makul bir insan olursun. senin yaptığın da bu çocukların yaptığı gibi bok kafalılık, çocukken olur böyle şeyler deyip geçilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

çok şaşırmamak lazım amerika filmlerde göründüğü gibi misküamber kokan kaliteli böyle mermer koysan çatlatacak cinsten kadın ve erkeklerin bir arada bulunduğu bir yer değil %2lik kısmı dediğim gibiyse %98i aha bu şekilde. kalitesiz eğitim yoz bir toplum sonucundada bağıran çağıran liseliler.

batının ahlaksızlığı noktasında virgülünde.... bla bla diyore bir büyüğümüz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...