Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altıda bir mücahit yetiştirme yurdu.

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
İstanbul.
456 ortaokul.
76'sı imam hatip.
76 çarpı 6 kaç?
456.
Her altı çocuktan birini imam yaparsak camilere ne gerek var?
Her binanın alt katı bir mescid olsun bence.
Orada namazlarını kılarlar.
76 çarpı 6?
456.
Böyle de altımıza ş...
Sosyal ağlarda paylaş

Ustune alinmasin kimse, fakat ben lisedeyken topkapi dan aktarma yapiyordum otobusle. orada zamaninda bi tane 3 film birden vardi, halen var mi bu konsept bilmiyorum yeni nesil anlar mi yani.

Girenler cikanlarin ustunde okul kiyafeti, imam hatip logosu vardi hep :)
o yuzden hepsine cidden mucahit olarak bakmayin, farkli anadallarda kendini gelistirenleri de var.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bir sürü tanıdık var benim ihl de "huıhauhaha mal nan bunnar" şeklinde takılıp sonra başka yere giden,
ama mesela amcamın oğlu var ilk fetoculardan,baya dayak yemiş zamanında askere falan göndermişler.

adam beyin bilmemne doktoru binbaşı şu anda ahahha ( hala feto forever tabi )

olayın pek ihl ile alakası yok sanırım ya, bireyde bitio.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

İstanbul.
456 ortaokul.
76'sı imam hatip.
76 çarpı 6 kaç?
456.
Her altı çocuktan birini imam yaparsak camilere ne gerek var?
Her binanın alt katı bir mescid olsun bence.
Orada namazlarını kılarlar.
76 çarpı 6?
456.
Böyle de altımıza ş...

http://www.haberform.com/devlet-bahceli-akp-chp-bolucu-devlet-bahceli-akp-chp-aciklamalari-devl-68797h.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

orta kısmı anadolu imam hatip'te okudum ben. 28 şubat'ın ilk kurbanları bizdik hatta katsayı ilk bizim devreye çıkmıştı. bizim dönemden mezun olup da imam olan 1 kişi bile yok snaırım. hepsi işinde gücünde. akpli olan 5-6 kişi var aktif.

amerikada clubber olan djlik yapıp latin hatun götüren eleman bile var. çok azı "dindar gençlik" oldu onların.

imam hatip'in en saçma özelliği karma olmamasıydı. üst bina bizim alt bina kızlarındı mesela, millet düşüp kıçı başı açılan kız görünce uzaylı görmüş gibi oluyordu. sonra ordan çıkıp fen lisesine gidince, kız erkek karışık yatakhane falan görünce beynimiz döndüydü.

bir de öğle namazlarına sopayla çıkarıyorlardı herkesi sgsdg eğitimi çok iyiydi ama. bizim ordan mezun olan herkes güzel okullar kazandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...