Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Darqainu den nintendo 3ds xl NTSC aldım. Hesaba para eklemek istedim. Region muhabbetine kredi kartlarına hata vermiş. Ben hata verince para çekmiyor diye 3-5 kart ile tekrar denedim.

Hepsinde para çekmiş. Ama Nintendo eshop hesapta para gözükmüyor.

Bankaları aradım para çekilmiş yapacak birşey yok diyor.

Darqainu nintendo parayı alsa hesaba eklerdi alamadı ki eklemedi dedi. O paralar alınmadan geri gelebilir dedi.

Tekrar bankaları aradım çekilmiş diyorlar. Valla ne yapacağımı şaşırdım.

Durumla ilgili mail attım ama ne olur bilmiyorum.

Var mı bir yardım edecek _?
Sosyal ağlarda paylaş

Kredi kartından para anında çekilir ama geri yatması zaman alabilir. Eğer nintendo parayı çekip hesabına yatırmadıysa/yatmadıysa bir iki güne kredi kartına geri ödenir. Normalde kredi kartı ile yaptığın alışverişlerin bazıları direk çekilmiyor mesela provizyonda kalıyor sonra çekiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam gerizekalı bu şirket ya, türkiye'yi resmen angola yerine koydular. Paramı verdiğim için üzüldüğüm ikinci şirket actiblob'dan sonra. Hepimizi irlandalı yaptı herifler.

işte cüzdanla oylayıp adam yerine koymayandan birşey almamak lazım aslında ama gaza geldik. :/
Sosyal ağlarda paylaş

E battıysa batalı kaç zaman oldu, nintendo şu kadar geçen zamanda yeni dağıtıcı bulamadıysa, eshop için tr desteği vermiyorsa, sorunu olanı kapalı mail adresine yönlendiriyorsa onların kabahati. Sony de fahiş fiyattan satıyor ama batmıyor ayrıca, bu kadar kötü aletler yapmasalar burada da daha çok satar.

İrlanda kadar satış illa ki olur burada her şekilde. Daha irlandalı görmedim oyunda biz hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sony sadece konsol satmıyor çünkü, bunu dedirtmen bile hata ama :)

O değilde, Nintendo'nun yerinde olasam ben de vermezdim ama 3DS'den sonra değişebilir. İstatistik vardı bir yerde, Türkiye en az oyun satılan yerlerden Nintendo için, konsol satıyor ama az biraz pazar araştırması yapmışlarsa neredeyse her DS'in yanında R4 ile satıldığını görmüşlerdir, bir de bir kere çıkılan pazara yeniden girmek farklı bir statüde corporate levelda.

3DS oyunu çok sattı şimdi, hepsi İrlanda görünüyor ( Donanımhaber'de filan da herkes İrlandalı) ama Nintendo'nun istatistikçileri durumu anlamayacak durumda değil, hepsinin parası Türk bankalarından gidiyor. Sonraki konsol zamanında tekrar girmeyi deneyebilirler.

Bu arada evet, ben de bizden başka İrlandalı görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

E onlar da bütün işi gücü nintendo olmayan bir şirketle anlaşsın. Dünyanın en büyük 17. ekonomisinde illa vardır öyle şirket. En enthusiast seviye elektronik aletlerin bile dağıtıcısı var ülkede.

bir dahaki nesilde nintendo ayakta kalmışsa gelirler ehueh. Pokemon filan kazara ios veya androide geçerse biter o şirket. Tv konsolu olayları bitti zaten, handheld pazarı da tarihinin en büyük rekabetini yaşıyor, dedicated aletler eskisi gibi tek seçenek değil. Mario touchscreen olmaz da pokemon daha bile rahat oynanır. Apple veya gugıl'ın oyunlar konusunda hala gözü açılmadı, nintendo 3ds'le dayanıyorsa hala o sayede. 5 yıl sonraya gaben bile inebilir bu platforma.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...