Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

3ds aldım bu haftasonu dayanamayıp şuanda nds serisi oyunlarını biraz tadayım ve pkmn gen 5 i uzun uzaya bidaha bitireyim sonra full firmware güncellemelerini yapıp aletin orjinale geçicem.

Sormak istediğim birşey var nintendonun offical sitesinden, her oyunu digital olarak satın alabiliyormuyuz ? Fiziksel kutu cart curt çok önemli değil benim için. Bide bu imkan varsa fiyatlar nasıl türkiyede pkmn black and white 2 140tl nette yurt dışı siparişlerinde 28-30 dolar -.-. Online olarak oynayabilmek istiyorum bunu challange vs olayları falan gerçi nds oyunu çıktıda.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

3ds aldım bu haftasonu dayanamayıp şuanda nds serisi oyunlarını biraz tadayım ve pkmn gen 5 i uzun uzaya bidaha bitireyim sonra full firmware güncellemelerini yapıp aletin orjinale geçicem.

Sormak istediğim birşey var nintendonun offical sitesinden, her oyunu digital olarak satın alabiliyormuyuz ? Fiziksel kutu cart curt çok önemli değil benim için. Bide bu imkan varsa fiyatlar nasıl türkiyede pkmn black and white 2 140tl nette yurt dışı siparişlerinde 28-30 dolar -.-. Online olarak oynayabilmek istiyorum bunu challange vs olayları falan gerçi nds oyunu çıktıda.

her oyun yok :/ Galiba ds oyunları hiç yok online store'da. Bu arada full firmware güncellemeleriyle'de ds oynu onayabilirsin (belli kaçak yollar dahil).
Sosyal ağlarda paylaş

Kötüymüş ya o az oyun indirilebilmesi :/ aynen biliyorum son sürümlerden bir kartla oynanrda ben biraz eskisini buldum. Yeniside olsa ve şuanki 5.0 küsür sürümüylede oynasan illaki yakın tarihte çıkacak daha yeni bir sürümü desteklemiycektir. Neyse korsanla pek işim yok zatende şuanda hem 3ds oyunlarının belli sayıda olmasndan hemde türkiyede normal fiyata orjinal oyun olmamasndan başvurdum malesef r4 muhabbetine. Bakalım bu yaz sonuna kadar bekleyelim Nintendonun digital oyun indirmesi yaygınlaşp oyun sayısı artsında o zaman güncellerim şimdilik ds must play oyunlarını oynarm :).
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
yok yani çıkacak oyunları da tarıyorum, (eu'yu geçtim jp'de çıkacak bişi göremedim) srpg niyetine başka başka şeyler çıkıyor da böyle fft, to, jd, vc, fe gibi birşey bulamıyorum. sanırım çok acele karar verdim yeterince iyi araştırmadan. :/

meh resim çıkmadı, soğuma sürecine bırakmam lazımdı biraz daha sanırım. buyer's remorse devreye girmeye başladı. :p
Sosyal ağlarda paylaş

sabret az tonla çıkıcak oyun var saydım hep, sırf devil survivor remakeleri, fire emblem, ace attonery ve pokemon için bile değer

dediğim gibi nintendo kafası cok farklı, 234234 tane çöp oyun çıkmasını bekleme ama çıkanlarda baya solid oluyor, uzun süre oyalıyor

psp ye 4-5 duzgun oyun anca cıktı hani bin pişmanım misal aldığıma

işin komıgı gecen comic storedaydım, valkryia chronicles 2&3 artbook vardı, ne kufur ettim anlatamam. yanımdada bi avusturyalı vardı iki kapağı gorunce bu neyin kafası dedi.

http://www.udonentertainment.com/blog/wp-content/uploads/2013/01/ValkyriaChronicles2WorldArtworks1.jpg

http://www.1999.co.jp/itbig16/10166841b.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ya psp srpg açısından inanılmaz zengindi, hala srpg çıkıyor yani ve bedava denecek fiyatlara. aksys, atlus filan hala çeviriyor oyunları. 10 tane filan oyun aldım ama 7-8 tanesi çok memnun etti. dediğim gibi çöp oyun almıyorum zaten 2-3$ değilse, en kısa oynadığım psp oyunu 50, en uzun oynadığım 200 saat filandı. aldığım fiyata (3ds'ten ucuza almıştım) sonuna kadar helal olsun.

ehu kime küfür ettin orasını anlamadım. :p avusturyalı arkadaş bariz net anlamamış ehu

devil survivor filan iyi de yani benim aradığım tarz değil. wizardry gibi first-person party, düşmanların üzerindeki rakamları seyret olayı o kadar cezbetmiyor beni.

ya gerge ds demiyorum ama 3ds diyorum. covenant of the plume vs oynarım da yani 3ds'i 3ds oyunları için aldım nihayetinde. yoksa giderdim vita alırdım upscale oynamak için psp oyunlarını. :p

valla ds'de en büyük srpg arşivi gibi birşey göremedim doğrusu, bayağı da baktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...