Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Muhteşem Saçmalıklar

SuperCandalf

Öne çıkan mesajlar

D3 ün eu forumunda bi başlık vardı.Herkes oyunda farkettiği saçmalıkları yazsın diye.Az önce biraz bakındım bulamadım.2 hafta felan öncesinin konusu.Adam oturmuş üşenmemiş hepsini çevirmiş galiba.

vay arkadaş.ibotenik asit havuzunda yüzsen bu kadar maddeyi anca derlersin heralde bi başına.
Sosyal ağlarda paylaş

paticiğe sanane zamanında ultima oynarken girivermiştim. O zamandan beri bazı sebeplerden dolayı uzun uzun aralarda verdim. Bazen gene geldim vs. Her defasında yeni bir kullanıcı adı aldım ki muhteşem beyinsiz varlıklar olan bazılarınız tekrar çöreklenmesin diye.

Fakat görüyorum ki geçen bunca seneden beri bazılarınız hala iki gram "adamlık" öğrenememiş. Tek tek cevap vermedim. Tek tek yazdıklarınızı ağzınıza tıkmasını çok iyi bilirim. Hele ki alıntı yapıp yazanlar var ya böyle bir zeka geriliğini arasanız bulamazsınız. Yahu insan hiç bir akıllanmaz? Hiç mi bi kendini sorgulamaz yahu? Hayret ediyorum doğrusu

İsteyen alınsın isteyen alınmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

SuperCandalf said:

paticiğe sanane zamanında ultima oynarken girivermiştim. O zamandan beri bazı sebeplerden dolayı uzun uzun aralarda verdim. Bazen gene geldim vs. Her defasında yeni bir kullanıcı adı aldım ki muhteşem beyinsiz varlıklar olan bazılarınız tekrar çöreklenmesin diye.

Fakat görüyorum ki geçen bunca seneden beri bazılarınız hala iki gram "adamlık" öğrenememiş. Tek tek cevap vermedim. Tek tek yazdıklarınızı ağzınıza tıkmasını çok iyi bilirim. Hele ki alıntı yapıp yazanlar var ya böyle bir zeka geriliğini arasanız bulamazsınız. Yahu insan hiç bir akıllanmaz? Hiç mi bi kendini sorgulamaz yahu? Hayret ediyorum doğrusu

İsteyen alınsın isteyen alınmasın.

Adam haklı beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

71- Bazı bilinmeyen nedenlerden ötürü insanlar ağaç kavuklarına, üstüste koyulmuş taş öbeklerinin altlarına, zeminde ki taş bloklara hatta kitap raflarına eşya ve para saklıyolar.

enchantress "remember to search the bookshelves, wizards hide their treasure there sometimes" dedi geçti :7
scoundrel agaç kavuklarına, templarda taş öbeklerine saklıyormuş (rivayete göre)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...