Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sihirli eşya düşme şanslarını mı azalttılar ?

Remus

Öne çıkan mesajlar

yamadan sonra gelecek loot sistemini getirdiklerini düşünüyorum.siege yapıyorum 5 nv artı mf giyiyorum, sarı düşmüyor düşenler de level 54 falan. loot table'a baktıysanız yeni yama ile düşük level item daha fazla düşecek 3 ve 4'den.

bunu kanıtlamanın tek yolu ilk köyden 700 dps plus silah düşmesi, düşüren biri varsa buraya yazsın oranı çok düşük olsa da.
Sosyal ağlarda paylaş

eger 5 nv ile siegebreakerdan sari dusmuyorsa hemen GM e baglantiya gecin, oyun dinamiginde boyle bir sey yok cunku, 5 nv ile boss kill 2 rare garantilidir, hadi yeni loot sistemine gectiler diyelim, yine 1 tane rare garantidir. eger 5 nv ile 0 rare aliyosaniz bugdan ibaret.

tekrar soyluyorum 5 nv ile bosslardan 2 tane sari garanti. mf ve diger konseptlerle alakasi yok 5 nv bossdan 2 sari garantiliyor. fakat elite packlerden 21309-12 tane kesip hic sari almaminiz mumkun (bunun icin boss u 2 den 1 e dusurup, elitelerin 0`dan 1 e garantiye cikartiyolar)

ps. demin arkadasim 1300 dps silah cikardi azmodan yolunca, ondan once ben 3 tane unidentified 670 silah cikardim (sansima hic dmg inc stat gelmedi 800 u gecen yok), 1300 dps den once bir tane de 1270 dusurdu azmodandan.
Sosyal ağlarda paylaş

düzeltiğim yazdığımı,yanlış anlama olmasın. Azmodan,siegebreaker 2xrare düşürüyor 5 stackle.Onda problem yok..Kestiğim packler bişey düşürmüyor.20 pack kestiysem 2 tane rare düştü. hüç abartmıyorum,2 tane düşüodu bi raredan packden. Biraz ara verdim iş nedeniyle gelince bariz nerflediklerini gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

yamadan sonra gelecek loot sistemini getirdiklerini düşünüyorum.siege yapıyorum 5 nv artı mf giyiyorum, sarı düşmüyor düşenler de level 54 falan. loot table'a baktıysanız yeni yama ile düşük level item daha fazla düşecek 3 ve 4'den.

bunu kanıtlamanın tek yolu ilk köyden 700 dps plus silah düşmesi, düşüren biri varsa buraya yazsın oranı çok düşük olsa da.

Act 1 malı bunlar.Satamıyorum ama.

http://i45.tinypic.com/oupb9y.jpg
http://i46.tinypic.com/iqvoyu.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan değil ya cidden öyle bir durum var ,oyunun kuruluşunda ayar gibin bişi ,ya 2 rare ile bitiyor run yada 6-7 topluyorsun mesela yada iyi bir drop geldiyse o rundan birşeyler daha çıkıyor kesin ,hatta az önce yaşadım melee reduc %5 75 res li falan shield attı üstüne 800 dps 1h 280 dex xbow falan attı ,blkide saçma tesadüf bilemice asfkh
Sosyal ağlarda paylaş

5 elite pack kesince nephalom ov falor gelio abi yuzde 85 mf eklio ama onun disinda bosslarda uzerinde 5 stack varsa o buffdan 2 tane garanti rare drop atio packlerden ise random bazen atmio bazen 2-3 bazen 1 atio, onun disinda uzerinde ki mf ilede toplanio total mfne mf katio bole daha mfli oluosun bu.

Normal MF bonusu disinda NV ayrica bosslarda [ve patchle ile packlerde] kesin drop sansi var aslinda bu NVnin normal mfden ayri bisey oldugunu gosterio mf hurafe ya ben en iyi lootlarimi simdiye kadar ne nv ne mfli olarak dusurdum hep duz gearda stacksiz dustu legendaryler kismet isi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Inferno act 1 de kesinlikle bir değişiklik var eskisine göre.
5 valor stack ,200mf ile 4-5 eliteden üst üste sarı düşmediği oluyor.Birde işin ilginci dh ile farm yaptıgımda 2 eliteden 1i %100 ref. dmg ile geliyor.Eskiden 1 saatlik run da en az 30 rare düşerdi,rmah dan sonra max 15-20 rare düşmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanirim saatle ilgisi var lootun sabah yapiyoru ponny run 1-2 rare belki dusuyo. Aksam saat 8 den sonra loot cosuyor set leg dusuyor felan. Ayni sekilde azmodanda durum ayni. Aksamlari loot cosuyo 2x oluyo sabah yapinca paso mavi. Bunu cinliler icinmi yaptilar acaba :) Tabi birde soyle bi durum var 4 kere felan bi arkla ayni dakka icinde legendary dusurduk. O act 1 farmliyordu ben ponny.

PS: tamamen sansda olablir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...