Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sihirli eşya düşme şanslarını mı azalttılar ?

Remus

Öne çıkan mesajlar

Ben olayi cozdum fortune shirine bugli, ne zaman fortune shirine ile girsem ne buluttan ne pinatadan bi sey dusmuyordu. Hatta fortune ile 361mfle pinata actim 1 mavi dustu gözüm segirdi oyle diyim. Sonra fortune buffi almayi biraktim set, rare, legendary dusmeye basladi yine :) yalniz evet ya ponylerin lootu kotu baya.
Sosyal ağlarda paylaş

d2 den bir sehir efsanesi:
karkteri acardik act1 de bi kac mob kesip bakardik sari esya falan atiyorsa o karakterle devam ederdik ama ilk lootlarda adam gibi birsey cikmazsa yeni karakter acar denerdik.

Bu yontemle her zaman balli karakter denk getirdik ve hepsinde ise yaradi. İlginc bir durum karakterin kendi sansi?

d3'de de vardir belki bu. oynamadigim icin deneyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bir baska sehir efsanesi:

d2 de 300 mf ile sabit mephistoya bagliyorsun. belli bir sureden sonra unique atmamaya basliyordu. sonra biraz mf dusuruyorsun ve tekrardan esya cikmaya basliyordu. Esya dusme orani dustukce mf yi arttirip azaltiyorduk ve drop rate i duzenliyorduk.

benzeri sekilde wowda raid i mesela hunter a kurdurup dungeon a ilk sokarak farkli classlar icin agirlikli esya cikarma yontemleri de uygulaniyordu. Oyun icinde bu sekilde bir algoritma mi yazdilar ?

Blizzardin sifreleri .Çelakıl 2012
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

bir baska sehir efsanesi:

d2 de 300 mf ile sabit mephistoya bagliyorsun. belli bir sureden sonra unique atmamaya basliyordu. sonra biraz mf dusuruyorsun ve tekrardan esya cikmaya basliyordu. Esya dusme orani dustukce mf yi arttirip azaltiyorduk ve drop rate i duzenliyorduk.

Blizzardin sifreleri .Çelakıl 2012

şu dediğin şey gerçek. böyle birşey var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...