Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH geldi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

gbp den euroya nasil ceviriyoruz_

ticket açtım ben ülkeyi türkiye yaptılar. gbp kapandı euro açıldı. gbp'de item bırakma ama geçiş yaparken alamıyorsun kalıyor orada.

itemlarım kaldı gbp'de diye ticket açtım bu sefer de önce "veremeyiz itemlarını kusura bakmayın" diye cevap geldi, ben atarlanınca adresi ingiltere yaptılar tekrar aldım itemları. ama hem euro hem de gbp rmah'ı kullanmaya başladım böyle olunca. toplamda 30 item koyabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk önce kız arkadaşımın kredi kartını gösterdim kayıt olurken kredi kartım olmadığı için, daha sonra paypala girip ziraat banka hesabımı tanımladım paraları oraya çektim kredi kartı kullanmanıza gerek yok ama kredi kartı tanımlamadan paypal-blizzard eşleşme olayını yapamamıştım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

Kredi kartı şart değil bildiğim kadarı ile, hesap kartı ile de bağlayabiliyorsun hesabını. Ama debit kart şart olabilir banka kartı olarak bu durumda.

orda yazılana göre bankamatik kartları da kabul ediliyor fakat benimkini kabul etmemişti 3dsecure falan açık olduğu halde.bankadan bankaya değişiyor galiba bankamatiklerde...

edit:alıntıya basmışım güncelleye basacağıma =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...