Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"'Bedenim benimdir' bahanesi ile"... by cüneyt özdemir

reyou

Öne çıkan mesajlar

neresi doğru?

tecavüzü bir şekilde göz ardı edip tecavüz edilen kadınlara doğurun biz bakarız denilen ve tecavüzde bile kürtajı yasaklayan bir görüşe karşı çıkan insanları haksız görmek nasıl bir şeydir arkadaş eşeysizmi ürediniz anlamıyorum ki çevresinde ve ailesinde kadın olan herkes bundan rahatsız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

cüneyt özdemir, cnn'deki programına aldığı konukları salak salak sorularla sürekli sıkıştırıp istediği cevabı alamayınca o cevaba yönlendirmeye çalışması, sonra da "böyle demek istiyosunuz yani dimi evet böyle diyosunuz peki o zaman tamam BÖYLE DEDİ YAZ REJİ" diye zorla polemik çıkartmaya çalışmasıyla baya bi gözümden düşmüştü uzun zaman önce.

of aynen ne güzel yazmışsın. adam program yapıyor daha çağırdığı kişilerle ilgili dersine çalışmıyor. resmen bilgi eksikliği kaynaklı hatalar yapıyor, mantıksız sorular soruyor vs. Genel olarak feci yetersiz biri bu adam. Haklı savunduğu şeyde bile saçmalamayı biliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cerenden geliyor:
"@cuneytozdemir dediğimiz gibi bu beden bizim, ne demek soyunursan o beden senin olmuyor artık?çok açık giymişti, taciz ettimden farkı nedir?"

Yiği Bulut örneğine sahip ülkemde ben olsam canlı yayında ampül şekli verilmiş demiri kızdırıp göğsüme basardım. Hiç tivitırla falan yancılıkla uğraşmazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cüneyt Özdemir'i tanımam. Seneler önce bir hırsızla yaptığı söyleyişi izlemiştim. Bir de geçenlerde Gani Müjde'yi davet etmişti programına o zaman izledim. Hayatımda izlediğim en berbat filmlerden birinin yönetmeni nasıl bir adam merak etmiştim doğrusu.

Cüneyt Özdemir'in şahsından biraz uzaklaşıp büyük resme bakarsak önümüzdeki yıllarda başkanlık sistemi ile yönetileceğimiz kesinleştikçe göz önündeki insanların böyle bir anda ortaya atılan yanaşmacı beyanlarıyla daha çok karşılaşacağız gibime geliyor. Yılmaz Erdoğan bu konuda kendini gösterdi bile. Yerini iyice yapmak isteyenlerin son hamleleri bunlar galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

valla yurtdışındayım bi süredir, 5n1k'yı bayağıdır seyretmedim de. son seyrettiğimde vasat diyebileceğim bi gazeteciydi ya cüneyt özdemir. öyle hükümete falan yavşadığı yoktu pek, tam ortadaydı.
ha diyebilir mi bunu bir gazeteci? pek tabi diyebilir, devamını da getirebilir. cüneyt özdemir getirmemiş. hatta kürtajın yasaklanmasına karşıymış. ama türk insanının sorunlarından biri bu. edilen tek cümleye takılıyor. ooo demek ki kürtaja karşı, bu fikrini de çıplaklık üstünden ucuzca savunuyor diye düşünüyor.
ama ikinci, üçüncü cümleleri okuyunca iş değişiyomuş abi. adamın karşı olduğu şey protestonun yapılma şekli, üslubu. aha da link:
link
kaldı ki şu yazının başlığında geçiyor kürtajın yasaklanmasına karşıyım diye.
ben de ayşe armandan zerre haz etmem bu arada. yaptığı şey konusunda da, cüneyt özdemir'e katılıyorum ben açıkçası. protestona (veya kendine) ilgi çekmek için soyunmak yaptığın protestoyu ister istemez yavşaklaştırıyor, benim görüşüm. başka bir noktaya çekiyorsun ilgiyi, konu kürtajdan uzaklaşıyor. cüneyt özdemirin de yakın bir fikirde olduğu çok belli şu tweetinden:
"Demek istediğimi bazı sitelerde bulunan "Benim bedenim benim kararım' foto galerileri o kadar iyi anlatıyor ki, hedef neydi sonuç ne!"
neyse tek bir yazısı var galiba kürtaj hakkında, bunda da muhalif ve başka bir konuya değinmiş:
link
neyse sonuçta son yazılarının başlıklarına baktım. anladığım kadarıyla son dönemde ortada, hatta biraz muhalif tarafta kalmış cüneyt özdemir. ama anlamak için tek cümleden yargılamamak gerekiyor.

edit:
ha bu arada bu protestoda üslup işini eleştirirken kendisi de uslübunun ucunu biraz kaçırmış olabilir. o konuda eleştirmek mantıklı cüneyt özdemiri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...