Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

anasınıs atıyım uydu net eskiden ne guzel ozel şirketti
bizim orada ultra tv vardı
verdiği hizmeti şimdiye kadar hiç bi yerden almadım
gece 11 de arıyodun teknik servis geliyodu eve

haa di mi ya ultra vardı. ttnet in yanında ferrari gibi kalıyordu gerçekten.
gerçi uydunet e de çok söylenmek istemiyorum geçen 22.30 da geldiler mesai saatleri dışıymış ama geldiler. para da almadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş baya efsanevi bişimiş bu kablonet ya. ben 2 senedir niye adsl 8mbit limitsiz ile sürünüyorum lan.......

50mbit 250gb kotaya geçtim. gece 00.00-09.00 arası download saymayan bi eklenti var 6 liraya, onu aldım. 87 liraya akıyorum ortamlara. kota falan bile geçilmez yani eğer sadece gece yaparsanız downloadu. gece 100gb download yapmışım mesela :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

eklenti evet babacum'un dediği olay. gece kuşu olayı superonline'da ama, bunun adı sabahlar olmasın: https://www.turksatkablo.com.tr/int-kampanyalar-detay.aspx?id=353

Revangelis said:

50mbit 250 kotaya 89,99 TL / Ay diyor sitesinde, kampanya falan mı ben de geçmeyi düşünüyorum

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,362,maksimum-keyif-kampanyasi-2016
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
25mbit/75 gb akk li olarak aldık bbiz de şu anda başladı. 10bmit kullanıyodum modem eskiymiş 10 mbit üstnü vermiyormuş diye modem falan da verdiler. 2 sene taahhütle 60 lira teledünya setbox'ı + modem + tv + internet

6 lira da sabahlar olmasın kampanyası. 65 liraya neredesye sınırsız intetli 25 mbit internet geldi eve

getirdikleri modem de canavar gibi , eskiye göre wireless çekim alanı bayaaaaaa geniş
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
benim superonline fiber taahhutum bitiyor aradılar taahhutu yenileyin 3 ay 5 tl yapalım sonra kaldıgınız yerden devam edin dediler.( 54 tl 25mb 75 gb akn)

ama ben taahhut bitince turksata geçmeyi düşünüyorum hem daha ucuz hem de teledünya var diye. sizce geçmek mantıklı mı superonlinedan baya memnunum şu an çünkü sırf taahhut bitiyo diye geçicem ve biraz daha ucuz diye. superonline fiberden geçen var mı hiç?

kesinti vs oluyo mu 25 mb de?
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet'in nesinden memnun degilsiniz ben anlamadım ya. 250gb kotalı 50mbit kullanıyorum. Gece kotayı saymayan kampanya da var. Normalde aylık 300-400gb ortalama dl yapardım ttnetteyken. Ilk ayı tamamladım 250'nin yarısı bile dolmadı ki steam sale'inden indirip indirip refund yapıyorum, gece full streaming vs. Full hız alıyorum, hiç düşüş yok. Kopma hiç yaşamadım 1 ayda. Upload da tatmin ediyor. E daha ne?
Sosyal ağlarda paylaş

fiber kullanmadım ama bizim burda (4.levent - istanbul) 3 yılı aşkın uydunet kullanıyorum. bağlantı kopma sayısı bir elin parmağını geçmez hadi iki el olsun.

yavaşlama falan sorunu da yok öyle. teknik arızao ldu mu gece gündüz demezler gelirler.
fiber kullanamdım karşılaştıramam. ama hani şikayet edilecek bir durumu yok uydunetin, en azından bizim ev bölgesinde durum böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...