Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

benim internet bayadir gidip geliyor.
telefondan wireless ile girebiliyorum ama pcden landan baglanınca bi var bi yok.
şuan telefonu usb ile pcye bagladim interneti paylastiriyorum pcye.çok saçma bi durum oldu yani.Nedir olayı bunun çözümü varmı , uydunet çağrı merkezide patlamış an itibariyle destek vermiyor lol
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırsam derdinizin dermanı bende.
Aynı sorunlar bendede vardı sürekli kopmalar aşırı derecede yavaşlık baya uğraştıkdan sonra değiştirmeyi düşünürken bu ayarları müşteri hizmetlerinde ilk defa işini bilen birine denk geldiğim için öğrendim.
Sorun herkeze aynı modemi verdikleri için modemler aynı frekansdan bağlanıyor ve birbirlerini yavaşlatıyor. Ben yaptım oldu darısı size

işaretli frekansı herhangibir değer yapabilirsiniz. Amaç kullanılmayan bir değer bulmak. Umarım sizede yardımı olur.
Kolay gele

Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

bu uydunetin vermediği modemler için de geçerli mi? bende motorola modem var mesela

hoş benimki bazı günler bi yavaşlıyor sonra açılıyor

aynen geçerli eğer komşularınızdaki modemlerle aynı kanalı kullanıyorsanız problem olabiliyor, adsl modemlerde de oluyor

bu arada nazar değmesin diye konuşmak istemiyorum ama uydunetten inanılmaz memnunum ya, geçtiğim günden beri 2 kere kesildi net birinde apartmanda tadilat vardı apartmanın kendi elektriğini kestikleri için gitmiş, birinde saat gece 4'tü aradım adam bölgenizde bir sorun var iletiyorum hemen dedi 15 dakka sonra geldi. en güzeli de kotayı geçince download 3 e düşüyor ama upload 2'den düşmüyor aynen 2mbitte kalıyor. büyük ebatlı oyun flaan indireceğim zaman da atıyorum bi 4 lira 1 gün boyunca 100 mbit bi yandan film falan çekiyorum efsane oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

bu uydunetin vermediği modemler için de geçerli mi? bende motorola modem var mesela

hoş benimki bazı günler bi yavaşlıyor sonra açılıyor

olabilir tabi bi üstteki msj daki programla bulabilirsin heralde ama android olmadan nasıl öğrenicez frekansları bilmiyorum . Belkide senin çakışan modemi sürekli açık tutmuyorlardır :)
Sosyal ağlarda paylaş

delihan said:

Aynı sorunlar bendede vardı sürekli kopmalar aşırı derecede yavaşlık baya uğraştıkdan sonra değiştirmeyi düşünürken bu ayarları müşteri hizmetlerinde ilk defa işini bilen birine denk geldiğim için öğrendim.
Sorun herkeze aynı modemi verdikleri için modemler aynı frekansdan bağlanıyor ve birbirlerini yavaşlatıyor. Ben yaptım oldu darısı size

işaretli frekansı herhangibir değer yapabilirsiniz. Amaç kullanılmayan bir değer bulmak. Umarım sizede yardımı olur.
Kolay gele

Bu işlemi bende yaptım ama bende işe yaramadı. 5-10 defa değiştirdim baya hepsini denedim ama kopmaya devam etti hep. Tabi bende şanssızlık var olay orda bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

delihan said:

Kolay gele

hepsini denedim zamanında, bu modemin wi-fi sistemi bozuk başka bi şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu uydunet ne belaymış ya 2 yıl taahhüt verdim 1 yılı var 66tlden. Taşınacam taşı diyorum ama taşıdığım evde abonelik var taşıyamayız diyor o zaman iptal et 800tl öde diyor. Hizmeti veremiyor iptali içinde 800tl istiyor deli olacam. Verdikleri diğer seçenekte oradakini iptal ettirin oradakinin iptali 500tl diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

alphankaplan said:

kaç kere yazıldı çizildi iss'lere gsm operatörlerine filan vermeyin taahhüt filan diye. üç kuruş fazla olsun ama kafan rahat olsun yarının ne getireceğini bilemezsin sonuçta.

taahhütsüz paket yapmıyorlar ki abi hadi gsmciler neyse de iss'lerde yok artık yani
Sosyal ağlarda paylaş

uydunetin taahhüt olayı kötü. gerçi benim son ypatırdığım bir nebze iyi. 1 yıl taahhüt verdim, ve eğer taşınırsam ve gideceğim yerde uydunet hizmeti yoksa taahhüt iptal oluyor. bir tek modemin parasını veriyorum. zaten memnunum uydunetten gideceğim yerde olursa da (ki bir yere gitmeyi planlamıyorum) gene uydunet kullanırım zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...