Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

şimdi salağa anlatır gibi anlatır mısınız? ttnet tırt çünkü altyapı tırt ve adsl hizmeti veriyor, müşteri temsilcisi ve teknik servisi ise leş. superonline fiber süper çünkü altyapı sağlam, fiber kablo döşüyorlar, bi ton tarife kampanya ve kesintisiz bir hızı var, teknik servis on numara. uydunet adsl midir? altyapısı nedir? nasıl 10mbit upload verebiliyorlar? nasıl bir firma?
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

şimdi salağa anlatır gibi anlatır mısınız? ttnet tırt çünkü altyapı tırt ve adsl hizmeti veriyor, müşteri temsilcisi ve teknik servisi ise leş. superonline fiber süper çünkü altyapı sağlam, fiber kablo döşüyorlar, bi ton tarife kampanya ve kesintisiz bir hızı var, teknik servis on numara. uydunet adsl midir? altyapısı nedir? nasıl 10mbit upload verebiliyorlar? nasıl bir firma?

ttnet'in tırt olması, müşteri temsilcisinin leş olması konusunda 100% haklısın.
Ama senelerdir ttnet kullanıyoruz internette ve hiçbir sıkıntı yaşamadık. Üstelik haftada 20 bölüm dizi film izlerim.
2 gün önce d-smart'a olan kızgınlığım ve biraz araştırma neticesinde tivibu abonesi oldum.

ttnet internette sınırsız internet abonesiyiz (hız,gb falan sorma,bilmiyorum, eşim bilir).59 TL/ay.
tivibu'ya da süper paket(sinema kanalları + maç yayınları)+hd şeklinde internet üzerinden 44 TL/ay şeklinde abone oldum. İlk 2 günlük izlenimim sinema kanallarındaki filmler d-smart'a göre(son 1 senedir berbattı d-smart filmleri)çok çok yeni. Çeşitlilik çok (14 tane sinema kanalı var yanlış hatırlamıyorsam). Spor kanalları da maç yayınına göre sanırım sınırsız. Akşam 4 tane vardı kanal.

leverkusen-barcelona
olympiakos-arsenal
chelsea-porto
roma-bate
maçları vardı.

Tvnun görüntü kalitesi falan çok iyi. İlk başlarda senin anlattığın nedenlerden yayını internet üzerinden alacağım için endişeliydim açıkçası ama ilk 2 günkü izlenimim çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Ama senelerdir ttnet kullanıyoruz internette ve hiçbir sıkıntı yaşamadık. Üstelik haftada 20 bölüm dizi film izlerim

abi senin sorun yaşamaman gayet normal. genel sıkıntı dizi yada film izlerken değil zaten. oyun oynarken oluyor asıl problem.

3 farklı yerde kullandım ben ttnet adsl. uyduneti de 2 farklı yerde. hepsinde de uydunet çok daha iyiydi benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

uyku yok güzel uygulama, taahhütsüz 10 tl mi ne alıyorlar da işte gece yaşayanlara iyi

gece yaşayanlara kötü aslında. oyun oynarken falan download yapılmıyor ki. uyku yok aslında 12 den önce yatabilen insanlar için. yatarken koy downloadu sabah işe gitmeden kapa bilgisayarı fasdad
Sosyal ağlarda paylaş

2433223 sene TTNet sonrasında Uydunet'e geçtim. Çok da sıkıntım yoktu açıkçası TT ile, arada sırada bokluklar oldu, hizmet kalitesi biraz sikko oldu o sıralarda o kadar. Allah belanı versin TT falan gibi şeylerim olmadı hiç.

Ama Uydunet çok çok iyi gerçekten, özellikle hizmet kalitesi vs. bakımından alkışı hakeden bir kurum. Ofisten birinin interneti kesilmiş bir şey olmuş akşam 9'da. Teknik servisi aramış yarın falan lütfen gelin çok lazım diye, adamlar 20 dakika sonra aramışlar sizin oralardayız gelelim müsaitseniz diye. Gelip çözüp gitmişler.

Bu da böyle bir hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalite bölgesel olarak ve IP aralığına bağlı olarak değişebiliyor dönem dönem. Benim aynı dairede uydunet - ADSL - uydunet gibi bir switch'im oldu mesela, her seferinde bir "oh be" çektim.
En son ADSL'in ip aralıklarını sabitlediklerinde baya rezil bir hale geldiydi.
Modemi satın alıp taahhüte girmezseniz değişiklik yapmak çok sorun yaratmıyor. Bir de modemler birbirini tamamlıyabiliyor. Mesela Airties ADSL modemin wireless'ını kullanıyorum şu an uydunet bağlantı kullanırken (Netmaster'in wireless'ı sırf sorun).
Sosyal ağlarda paylaş

geçen ayın 20'si gibi kota bitince uyku yok almıştım 10 liraya.
gördüğüm en faydalı internet hizmeti sanırım.
benim kotayi anime ve twitch dolduruyor zaten.
belli başlı oyunların öküz gibi patchleri gelince patates oluyor torrente kota kalmıyordu, şimdi her gece 2-3 torrent koyuyorum, hoş ttnet ile sabaha kadar açık bırakırdın pc'yi bu 10dk da indiriyor 1080p filmi.

eskiden telefon+net 100 lirayı buluyordu.
şimdi uyku yok aldığım zaman bile 79 lira oluyor ki her ay düzenli almama gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

ben de 25 Mbit / 150 GB'a gectim alt komsumla birlikte, yaninda herhangi bi paket almadim tv icin. 70 liraya geldi sanirim.

bi de 24-24,3 falan geliyo baglanti, gayet memnunum. ping de genelde 19-45 arasinda geliyo. bize yeterli gorunuyo simdilik.

uydunetin tek dertlisi dasaaa sanirim :P

epic fail abi tr'de internet altyapisi. al gene yok amk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...