Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

paradoksalkedi said:

Uydunet pişmanlık abi, Türknete geçtim mutluyum. En kötü telekom veya vodafonea falan geçin, kotalı tarife ile milleti düzmeye çalışan adamlara niye para veriyorsunuz?

Beni arayıp yeni taahhüt için fiyat verdiler, fiyat verirken AKN gibi konuşup normal kotalı teklif etti hıyarlar. 25mbiti 24'e çekmişler sırf hızlar 16 değil de 8'e düşsün diye. Çok aşağılık herifler.

arap ya da turknet bot u degilsen cok sacma bir post olmus kusura bakma edirneden karsa jupiterden marsa kadar en stabil internet saglayici halen uydunettir 10 senedir musterisiyim bir kere magdur etmedi ne oyunda ne faturada TT engel olmasa bir suru ilde daha hizmet vereceklermis ama ayagini kesmis habibiler turksatin bizzat yetkili bir abladan ogrendim bunu da bilin sacma sapan yorumlar yapmadan once
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

paradoksalkedi said:

Uydunet pişmanlık abi, Türknete geçtim mutluyum. En kötü telekom veya vodafonea falan geçin, kotalı tarife ile milleti düzmeye çalışan adamlara niye para veriyorsunuz?

Beni arayıp yeni taahhüt için fiyat verdiler, fiyat verirken AKN gibi konuşup normal kotalı teklif etti hıyarlar. 25mbiti 24'e çekmişler sırf hızlar 16 değil de 8'e düşsün diye. Çok aşağılık herifler.

arap ya da turknet bot u degilsen cok sacma bir post olmus kusura bakma edirneden karsa jupiterden marsa kadar en stabil internet saglayici halen uydunettir 10 senedir musterisiyim bir kere magdur etmedi ne oyunda ne faturada TT engel olmasa bir suru ilde daha hizmet vereceklermis ama ayagini kesmis habibiler turksatin bizzat yetkili bir abladan ogrendim bunu da bilin sacma sapan yorumlar yapmadan once

btk kararından sonra KOTALI tarifeyi getiren tek firmanın uydunet olduğunu biliyor muydun? hala sitelerinde KOTALI tarifeler var ve müşterilerini arayıp buna geçirmeye çalışıyorlar. ben de 7 sene uydunet kullandım. şaka mısın lol
Sosyal ağlarda paylaş

kendisi de kullaniyormus uydunet de neymis efendim KOTA getirmis de geri goturmemis de ulan at aazli turksat ne hız vaadediyorsa musterisine onu sagliyor kac TT/superonline kullanicisi abone oldugu hızı kullanabiliyor ilk ciktiginda ADSL aldik eve 128kbit miydi 256kbit miydi neydi o ara isvecte insanlar 20Mbit kullaniyolardi simdi getirmisler bakın size 50Mbit sunuyoruz daha ne istiyosunuz diyorlar ulan ne isticez zırt pırt kopmayan stabil baglanti istiyoruz sadece kotali veya kotasiz hic fark etmez hala bunu idrak etmekte imtina eden de varsa gitsin TT mi turknet mi fiber mi ne isterse onu baglatsin la
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

paradoksalkedi said:

Ayni ablaya ulasip sorar misin bi, neden servisinizi iptal ettik demelerine ragmen 3 sene daha acik tutup, turlu cakallikla faiz ustune faiz bindirip en son icraya vermisler.

Kendi hatalari olmasina ragmen, elimde adamlardan gelen "servisiniz iptal edilmistir" mail'i olmasina ragmen neden avukatla hallet ayagi cekiyorlarmis mesela?

Daha da guzeli, 2 ay odenmeyen hemen her hizmet cat diye kesilirken, benimki neden 3 sene boyunca devam etmis?

Bilip de konustum bak. Arap ya da Turknet botu da degilim bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Bilip de konustum bak. Arap ya da Turknet botu da degilim bu arada.

her ispde memnun adam ve bezgin adam var. san yapılanın aynısını süperonline fiber yaptı bana. telekom kayıt ve iptalde bir tık daha iyi belki ama onun da hizmet ve altyapı nerede kullansam dandikti. hep geriden geldi.

yani kimsenin genelleme yapmasını doğru bulmuyorum, tasvip etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

@sahte di

ona bisey diyemem ben de turksat botu degilim ozel sektor bu buldu mu gecirir yani ama olay burda saglanmasi taahhut edilen internet hızı yoksa bende ne ADSL hikayeleri var anlatsam kimse baglatmaz ama be na na !

Sahtesi degilim, asliyim annem.

Yalniz soylediklerin birbirini tutmuyor. Ozel sektor yakalayinca affetmez diyorsun ama ayni ozel sektorun, gercekleri carpitarak satis yaptigi iddiasina karsi "ya arapsin ya da Turknet botusun sacmalama, bilip de konus" cekiyorsun. Bir yanlislik var sanki burada.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

@sahte di

ona bisey diyemem ben de turksat botu degilim ozel sektor bu buldu mu gecirir yani ama olay burda saglanmasi taahhut edilen internet hızı yoksa bende ne ADSL hikayeleri var anlatsam kimse baglatmaz ama be na na !

olay burada sağlanması gereken hız falan değil kafana göre konuyu çekip hakaret edip boş muhabbet yapıyorsun.

ben bu konuya gelip uydunet'i bırakın para vermeyin bu adamlara diye post atmamın sebebi TAM OLARAK BUYDU. bu adamlar şerefsiz, bu adamlar 1 mayıs btk düzenlemesi ile en fazla müşteriyi düdüklemeye çalışan firma.

hız stabiliteden bahseden senin dışında yok. hala şu ülkede şu fiyatlarla üstelik kotalı satan firmaları aklamaya çalışan dangalaklar sayesinde rekabet artmıyor adamlar düdükledikçe düdüklüyor.

türknet hakkında çok şikayet var, şansımı denedim geçtim. 1 aydır problemim yok, vaat edilen 75mbps hızı 59 tl'den taahhütsüz bir şekilde sunuyorlar bana. türknet problem çıkarırsa başka servisi denerim, ama 2017'de kotalı tarife sunan bir firmaya para verecek kadar da gerizekalı değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...