Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oğlum bak git ..

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

Abi iyi misiniz? Size zarar veremyecek bir ergenin kafasına sopayla öldüresiye vurmayı mı savunuyorsunuz?

Ben sana birşey söyliyim mi :) Şimdi orda çöpçü gidip bu veledin kıçına bi tane tekme sallasaydı. Çocuk birşey yapmıyor nasıl olsa diyip daha da abartacaktı olayı.. O çocuğun orda canını yakmaman için seni aşağılayacak seviyeye kadar vurmasına izin vermek zorundasın. Bunu da kimsenin yapacağını sanmıyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten neden vurdu demiyorum, böylesine abartı çocuğa saldırmak hayvanlık diyorum. Ya çocuk zaten kaçıyor ilk sopadan sonra, arkadan koşup kafasını yarıyor çöpçü. Bi izleyin videoyu o kafaya gelen sopa koca adamı bile bayıltabilir.

Yahu hepinizin mi kafasında sopalar kırıldı anlamadım ki. Hiç mi büyüklerden tokat yiyen, dayak yiyen olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın elinde sopa var sopayla vuruyor. sinirlenince allah ne verdiyse girismis iste. o anda dusunmemis ki kafasını yarmayı. sonrasında pisman bile olmustur yani. ben cocugun herifi issiz bırakmasından korkuyorum esas. cocugun kafaya 12 dikis girmesi de guzel bisey degil tabi. bi tokat yeseydi daha iyi olabilirdi.

http://sayforward.com/sites/default/files/ext_image/5189_944d.gif?1268159719
Sosyal ağlarda paylaş

Olayin farkli bir yonu de olabilir.
Ben cocukken bulundugumuz bolgrde Deli Bahcivan ismini taktigimiz bir adam vardi. Dogru mudur bilmem deli raporu var denirdi. Biz bu adami kizdirirdik ve adam tehlikeliydi. Birimizi hortumla dovmustu, bana odun firlatti, 4-5 kiloluk demir firlatti. Siyirdi gecti.. Denk gelse geberirdim belki. Cocuklarda boyle bir egilim var kizani kizdirmak gibi. Extreme seyler yapardik ve bundan heyacan alirdik. Zevk duyardik. Balkondan balkona 5 katli binaya ciktigimi hatirlarim.
Bence bunlar ayni muhitte yasiyorlar, gecmisleri var. Eleman duzenli bunu kizdiriyor. Oburu de pekmezi akitmis sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...