Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

is prime minister dying?

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

http://www.ibtimes.com/articles/309878/20120306/turkey-pm-erdogan-cancer-scare-stratfor-wikileaks.htm

http://geoplotical.blogspot.com/2012/04/dying-erdogan-wants-nato-to-defend.html

http://prophecybeyond.ning.com/forum/topics/is-turkeys-erdogan-dying

Durumunun kötü olduğunu doktor tanıdıklardan, eş-dosttan duydum. Ne kadar doğrudur bilemem. İnternette de şu yukarıdakine benzer haberler içeren bazı siteler, bloglar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mazlum ahi midir, tesaduf mudur, sinir stres midir bilmiyorum, olmesi konusunda ne seviniyorum ne uzuluyorum ama olecekse basbakanken olmesinin sonuclari ne olur acep diye dusunmeden edemiyorum. Bu tip durumlarin genel olarak ulkenin cikarina oldugu pek gorulmemistir sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

yüksek ihtimal kanser ama illa yabancı kaynak vermene gerek yok, yurdum doktorları da yapılan komplikasyonlar ve geçirilen ameliyatın ardından bir ameliyata daha girmesini vs. ne kadar açıklanmasa da kolon kanseri olabileceğini söylüyorlar. Eğer başbakanken ölürse cenazesini milyorlar uğurlar ama görünürde iyi şu an için bu da kanserin o kadar ilerlemediğini gösteriyor erken teşhis edildiğine göre de baya yaşar gider. Kenan Evren bu konuda emsal örnek adam 94 yaşında. Nazi Almanyası dağıldıktan sonra kaçıp 95 yaşında yakalanan gestapo gibiler. O yüzden kanserden medet ummayın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kötüye bişey olmaz, üzerine mağdur edebiyatı yapıcak bişeyler bile çıkarabilir hatta.

Ha, avuçlarımı ovuşturarak ölsün diye beklediğimi düşünmeyin tabii, herşeyi geçtim kanser bayağı kötü bi dert. Düşmanımın bile başına gelmesin denilecek kadar kötü.
Ama diğer yandan kendisi ecevit in hastalığına yüklenip duruyodu zamanında, kendisi de aynı duruma düşerse de üzüleceğimi söyleyemem açıkçası.
biraz zorlasalar bundan çok iyi stv dizisi çıkabilir aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

Avuçlar ovunmaya başlanmış

Siz ölmek üzere olan bir kanser hastası olsanız hala günde 15+ saatlik çalışma temposunda aileye vs zaman ayırmadan çalışır mısınız ? Başkanlık için bastırır mısınız ?

Haber de buram buram Zamanın, STVnin iddia olunduğuna göre, söylenen bilgilere göre haberciliği kokmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ölmemesi gerekiyor şu dönemde, sert bi virajı alıyoruz bana göre;
agresif dış politikayı güzel iç ekonomi poltikasları ( üretime verilen destek + süper teşfik pakedi ) bide cari açığı kapıcam artık yeterulen imf diyip vergiyi hayvancıl almaya başlamaların zamanı.

naylon fatura olayına da hardcore inceleme geliyor diye biliyorum hazirandan sonra bu internet site olayı sayesinde ( şeffaf olacak şirketler kendi net sitelerinde ).

yol vergisi eciş bücüş vergisi hede hödö derken baya üümükleniyoruz da dönüorz sanırım virajı.

hem ölmesin, ölmemesi onu sevmeyenler için daha ii sölim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...