Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Fighter: the Beast is Unleashed!

Sam

Öne çıkan mesajlar

evet 40 yıl önce seyrettik de henüz görmemiş yeni nesiller ve gören eskiler de gene hatırlasın diyerek..

7-8 yıl sonra hala tüylerim ürperiyor, domates gibi kızarıp ekran karşısında bağırarak alkışlıyorum.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

anlamadım ben adam depdep'i mi blokluo 2 kere falan? yapiliyormuydu ki o?

o depdep dediğin kombo 14 hit mi ne. orada Justin maçı cheap olarak kazanmaya çalışıyor. ama adam tüm tekmeleri bloklayıp üzerine oyunu alıyor. bu oyunu güzel kılan şeylerden biridir bu gibi durumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

supere karsı 100 kez denersin ezberlersin catır catır parrylersin. videonun esprisi o değil. superin son atağını zıplayıp parryliyor, yerde parrylemektense, bölece chunli de kendiside geri itelenmiyo, bu sayede mid asagı inerken midkick'ten kendi superine gecip macı bitirebiliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam 2009'da 2010'da Evo kazandı Ryu ile, siz hâlâ yok tokatladılar, yok bilmem ne yaptılar diye bıdı bıdı ediyorsunuz.

Ryu scrub character idir tamam, hepimiz biliyoruz. Ama Umehara'nın Ryu'su bambaşkadır. Adamın kendisi Ryu zaten, senenin 364 günü oynuyor. Evo 2012'yi alır, alamazsa da Top 4 bitirir. Her halükarda Amerikalı oyunculara yaşamı dar edeceği kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...