Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother (2005) - CBS

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bölümden önce fotosunu yayınladıklarını sanmıyorum pek, mallık etmemişlerdir öyle. az bir ihtimal leak olmuştur ama onu bile sanmıyorum. sonrasında ise bas bas bağırdılar anne diye.

ayrıca bugüne kadar sarı şemsiye gösterip önce yüzünü göstermediler veya yüzünü gösterdilerse de ted ile tanışmadan geçti bitti falan. hiç bu şekilde sezon finalinin son 5 saniyesinde AHANDA ANNE BU diye gözümüze sokmmaışlardı, ben emindim yani anne olduğuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

progamer said:

O kadın anne direk. Öyle bu değil diye kendinizi kandırmayın hiç asdf

anne olduğunu neden bölüm sonunda tek sahneyle açıklasınlar bu konuyla 1 bölüm daha doldurabilmek varken salak mı bu adamlar?

yanlış anlaşılmasın sana salak demek istemiyorum gerçekten, sonra küsme :>

senaristlerin kendisi çıktı dedi anne bu diye. Hatta nasıl gizli gizli cast edildiği üstüne ve son sahneyi gizli çektiklerini anlattıkları röportaj var.

bölüm sonu dediğin de sezon finali sonu yani. cliffhanger işte. anne kimmiş öğrenmek için izleyin diyorlar asdf

edit: birde harbi den facebook page'inde direk koydulardı annenin resmini. insan bir 1-2 gün bekler millet seyretsin diye. kendi dizilerinden spoielrı dayadı direk öküzler.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Holy said:

hatta şunu verdiler direkt 20 dakika falan önce

sonra vermişler olm lan git bak saatine falan sabah 7'de bize göre koymuşlar. gece 12de yayınlanmadığına göre how i met your mother =)
zaten verdiler sonra kaldırdılar adamlar, gece gördüm ben bu fotoğrafı. Sonra tekrar verdiler tabi ki dizi yayınlanınca.

Benim gördüğüm twitterdaydı gerçi leak olabilir içerden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Başları iyiydi, böyle bir iki dizi var işte, başlarında verdikleri keyif için izlenmeye devam edilen. Onlar da ama baydığının farkında, son sezon geyiği o yüzden. Hoş zaten oyuncuları da tutamazlar artık. Herkes Yalan Rüzgarı oyuncusu değil 40 yıl aynı dizide oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...