Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Genel topic #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

oyun beni deli sinir etti, dışarı çıkıp birkaç kişiyi boğazlayacak gibi hissediyordum oynarken.
nasıl bir olaysa anlamadım, feci bir hantallık var oyunda.
hani şu an oynadığım makine çok iyi değil elbette, ama yarım saniye lag varmış gibi oynamak da stress arttırıyor, hiç iyi değil.
millet duvar arkasından çıkar çıkmaz beni salisede farkedip headshotı yapıştırıyor, ben ise kamerayı ayarlayıp adamın kafasına nişan alıncaya kadar zaten 5 saniye geçiyor.

ilk başta high ayarlıydı, ondan dolayıdır dedim, medium'a çektim değişmedi, low'a çektim gene değişmedi.
low'da bile oyun 1 dakika loading ile geçiyor,
oyunu kapatınca da 1 dakika pc kilitleniyor.

yazın bf3 oynamak istiyordum ama vazgeçtim tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Abi adamlar Armored Kill exp'inde gelecek map'lerden birinin BF'nin en büyük map'i olduğunu ileri sürüyorlar:

http://blogscdn.battlefield.com/wp-content/uploads/2012/07/BF3_AK_BandarDesert_05.jpg

http://blogscdn.battlefield.com/wp-content/uploads/2012/07/BF3_AK_BandarDesert_07.jpg

said:
In Conquest Large, Bandar Desert is stretching as far as 1,900 meters from U.S. to Russian deployment, not counting the airstrip at the very end of the ground forces combat area. This is even longer than Fushe Pass from Battlefield 2. Bandar Desert is about as wide as it is long at the middle flags – it measures 1,900 meters from the mountain base furthest from the sea all the way to the beach at the south edge of the map.

As a comparison, Caspian Border is roughly 1,100 meters between the U.S. and Russian deployments — around 800 meters difference both in width and length. Should you count the distance between your spawned jet and the enemy spawned jet, you will end up with 2,400 meters on Bandar Desert. From the closest capturable flag to the furthest capturable flag, you are looking at around 1,200 meters. For Caspian Border, the equivalent distance is just about 400 meters.

Demişler ama hala mantığı çözememişler. Abi dağ mağ yok ki? Yine düz ova. Bir yerden diğerini görüyorsun. Dragon Alley'de, Fusse Pas'te falan yolculuk yapıyorduk bir bayrağa ulaşmak için.

Ayrıca biz Heli'cilere yine oyun yok. Bir taraf yine dağ arkasında saklanabilecek, diğer taraf dümdüz sahil. Heli ile kalkanı indirecekler aşağı.
Fusse Pass örneğini vermiş utanmadan. Ulan orda yamaçların altında uçardık, tepelerin arkasına saklanırdık, 2 helikopter birbirini bulamazdı be haritada.

Yahu nasıl anlatıaz derdimizi bu beyinsizlere bilmiyorum ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...