Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Genel topic #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bende bir arkadaşa 2 saatde tüm sınıfların tüm silahlarını (co-op hariç) + tank + jet + heli + aa (araçların tüm ekipmanlarını) açtım :P.

merak edenler : 2 hesap ve rahatsız edilmeyecek bir server gerekiyor. Çünkü nemesis bug ını kullanacaksınız, dolayısı ile ölmemeniz gerekiyor (ESC > Suicide serbest)

tek kill de 2500 puan geliyor bir süre sonra. Heli ile her 2 vuruşumda bir şey açılıyordu.

kullanmak isteyen 2 kişi gidip sömürebilir.

ek: conquest large kullanınki, nemesis puanlarını yeniden stacklamadan zorunda kalmadan araçlarınızıda açabilin.

ek 2: bir tarafınkini komple bitirmeden, "dur birazda bana açalım" demeyin. Her öldürüşünüzde +10 puan geliyor.
yani 100 kill sonra, her öldürüşünüzde 1000 puan alacaksınız (+100 öldürme = 1100. İşte rakam bu şekilde yükseliyor. Araçtaysa kişi +100 disable + 50 patlamadan gelecek 1250..
250 kill sonra tek atışa birşey açıyo oluyosunuz zaten :P )

ek 3: operation fire storm mudur nedir. Onun gibi buglı haritaları kullanın. Örneğin orada E noktasında, aynı noktada spawn olunuyor. sürekli birbirinizi arama zahmetinden kurtulursunuz. askerleri yada yer araçlarını kullanacakken burada halledersinz. Hava araçlarını düşman baseine (jetlerin önüne) çekersiniz. Arkadaşınız jetlerde doğar, onları öldürürsünüz fazladan puan.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıktığından beri var bu. Engineer ın repair olayını fixlediler ama bunu yapmadılar niyeyse. tek kill e 1 ekipmanmı açılır ya şaka gibi (hoş diğer türlüde biraz ızdırap kasması. Gidip 64 kişilik rush servera gireceksin, yada gereksiz kalabalık yerleri oynayacaksın. Biz SDM takıldığımızdan birşeyler açmamız çok zor. Koca oyun 10 kill anca oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

premium ile gelen stat resetden ayrı birşey varsa bilmiyorum ama eğer oysa onda açılan şeyler gitmiyor. Hatta askerin sayfasında bulunan en altdaki bilgilerde sıfırlanmıyor sanırım.

Bencede oynarken açması zevkli. En azından askerler felan. Araçlar biraz ızdırap olabiliyor ama. AIR radar ile tanışana kadar, "yerdeki herkezin beni spotladığını sanıyordum" :P.

Eğlenerek oynamak isteyenler, ufak ufak açıyor zaten. Biz öldüğümüzde suçu ekipmanlara attığımız için, arkadaşınkinide açıverdik :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...