Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Skyrim bariz daha iyi Diablo 3'ten ya. Hatta kimse sevmiyo ama ben Oblivion'un bile daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Singleplayer oynarken lag yüzünden 50 mobun arasına geri düşüp ölmektense şuna razıyım hem gülüyoruz
http://www.youtube.com/watch?v=93W6mB0ZqCM

O değil de bu gelicek olan expansion mu DLC mi neyse kesin alırım lan çok güzelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni char açmıştım dedim bari patch filan olaylarına gireyim
1.6 patch yükledim bu sefer saçma bi sorun ortaya çıktı
alt tabladığım zaman ve bazen alt tablamadığım zamanlarda bile (load screen vs) default windows mouse imleci görünür hale geliyor ve çoğu zaman oyundan çıkmadığım müddetçe kurtulamıyorum
aynı sorunu yaşayan var mı? nasıl çözdünüz? 1.8 patchiyle filan düzeliyor mu? google'ladım ama pek bi bok bulamadım denediğim çözümler de işe yaramadı
Sosyal ağlarda paylaş

sunlar olmuyo mu?:

How to Fix double mouse cursor in-game (Game mouse and Windows Mouse):

A:
Before Alt+Tabbing open the game menu (ESC), if you see the Mouse and you do this it should work too.

B:
Quote:
Originally Posted by tyr0p3

FIX(for windows vista/7): Press ctrl+alt+del in the main menu, click cancel.. enjoy the game.
C: Some people report that if you go to the Skyrim.exe Compatibility Options (Under Right-Click - Properties) and select "Disable Visual Themes" and apply also fixes this issue, however if you Alt+Tab the mouse appears again.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar çok mod kullanıyorum ki oyun nasıl açılıyor hala anlamıyorum eauh

mouse sorununu çözdüm bu arada, alt+tablamadan önce menüyü açınca (veya oyunun kendi cursorının gözüktüğü herhangi bi pencere) sorun olmuyormuş

ayrıca bişey sorucam
kill cam mi derler, o meretlerle biraz oynamanın imkanı var mı? genelde çok yakın filan gözüküyo hiçbişey anlamıyorum, biraz uzaklaştırabilme gibi imkanlarımız var mı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...