Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

senin sorununu anlamadım ama dağlarda olanı şunu mu diyorsun
http://www.youtube.com/watch?v=IUHvV80xEbQ

2k textureların full versiyonunu yükle. birde official high res texturelar yüklü mü sende?

texturelara oyunun versiyonunu, dlclerin bir etkisi olmaz. texture yüklüyorsun bir script yada esm/esp çalıştırmıyorsun. dlcler .bsa ve .esp olarak geliyor yeni bölge, item modellemeleri vs var bu bsa'nın içinde. vanilla skyrimi etkileyecek birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

full versiyonları yükledim. 4 tane dosya. data dosyasının içine attım hepsini. official hd pack zaten yüklü.

demin sinirlendim sildim her bişiyi. baştan yüklüyorum oyunu.

nexus mod programı ile yüklenmiyor bazı dosyalar 2k gibi. zaten texture olduğundan direk dosya içine atsak çalışır değil mi?

dağlardaki sorun da o videodaki değil ya. resimdeki gibi. pixe bozulması var. sanki simlemişler gibi düşün. nokta nokta parlıyor alakasız yerler.
Sosyal ağlarda paylaş

official hd packin esmlerindeki ticki kaldır

skyrim.ini yi şöyle değiştir

Archive]
sResourceArchiveList=Skyrim - Misc.bsa, Skyrim - Shaders.bsa, Skyrim - Textures.bsa, Skyrim - Interface.bsa, Skyrim - Animations.bsa, Skyrim - Meshes.bsa, Skyrim - Sounds.bsa

to
Archive]
sResourceArchiveList=Skyrim - Misc.bsa, Skyrim - Shaders.bsa, Skyrim - Textures.bsa, Skyrim - Interface.bsa, Skyrim - Animations.bsa, Skyrim - Meshes.bsa, Skyrim - Sounds.bsa, HighResTexturePack01.bsa, HighResTexturePack02.bsa
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

birde 2k texture pack nexus mod manager ile sorunsuz yükleniyordu bende. sadece yükleme işlemi sürerken yeni mod indirme, programa dokunma yoksa sorun çıkmaması lazım. ama direk içine atsan sorun olmaz yani.

tam olarak nasıl yükleyeceğiz? 4 tane rar(7zip aslında) dosyası indirtiyor. nexus manager ile de bunları indiriyor. ve direk texture dosyası olduğundan herhangi bir yükleme şeysi de yok. data dosyasının içine atıyoruz direk işte bildiğim kadarıyla. başka yolu varsa ayrıntılı anlatabilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

kurt ol sonra git dawnguard yap o zaman kurtluğu silip vampir yapcak.
yada companionda ilerle cure for lycanthrophy çıkıcak.
kurt yada vampire formunda tababasınca perk tree cıkıyor, kurtla ölenlerin kalbini yiyosun , 5 kalbe 1 perk felan gibi bişi sanırım.

aela totems of hircine diye görevler veriyomuş kurtluğa ability felan ekleyen. bana denk gelmedi direk başkasından görev alana kadar ondan görev isteyemiyorum, o zamanda bas git diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Xenus said:

birde 2k texture pack nexus mod manager ile sorunsuz yükleniyordu bende. sadece yükleme işlemi sürerken yeni mod indirme, programa dokunma yoksa sorun çıkmaması lazım. ama direk içine atsan sorun olmaz yani.

tam olarak nasıl yükleyeceğiz? 4 tane rar(7zip aslında) dosyası indirtiyor. nexus manager ile de bunları indiriyor. ve direk texture dosyası olduğundan herhangi bir yükleme şeysi de yok. data dosyasının içine atıyoruz direk işte bildiğim kadarıyla. başka yolu varsa ayrıntılı anlatabilir misin?

detaylı bir durumu yok. data dosyasını içine atıyorsun evet ama ben modları nexus mod manager ile yüklemeyi seviyorum. neyi overwrite etmek istediğini sen belirliyorsun hepsini kaydediyor. oyun dosyasını belirttiğin için direk çift tık yapıyorsun, manager kendi yüklüyor. yüklüyor dediğimde data dosyasının içine kopyalaması zaten. ama kayıtlı olduğu için modu kaldırırken de basit oluyor gene çift tık.
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh çok güzel oldu oyun.

frostfall kurdum önce, sonra üstüne winter is coming, fur hoods, cloaks of skyrim modlarını kurdum. bi de bu üçünün ortak bi patch'i çıkmış onu da kurdum. kürklere sarındım geziyorum şimdi üşümeyeyim diye, ama geceleri yağmura yakalanınca hemen bi kamp ateşi yakıp yanına çadırı dikiyorum falan çok iyi ya.

dün lydia'yı aldım onu da kürklerle donattım, tam ekip olduk iki tane nord. convenient horses yüklemiştim bi de, aynı anda çıkarıp öttürüyoruz boruları atlar geliyo yesss.

bi de breezehome'u hunter temasına uygun şekilde tekrar düzenleyecek bi mod aradım ama bulamadım, var mı öyle bişey bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...