Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

LethE said:

+18 modlarda oldugu için garbage a açıp pm attı hepimizi. ara bi orada çok geriye gitmiş olamaz
sfsf. niye sufiyi alıntıladıysam..

Yok? Viktor'dan bahsediyorum, şu son hafta içinde olmalı yani. Vardı ise ve konu silindiyse, ilgili PM'i forward edebilirseniz hayra filan girersiniz. +18 lere lüzum yok ancak QoL improvementa her zaman açığız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

ya yalnız şu oyunda archery/sneaking kadar zevkli başka build yok. ne denediysem tutmadı yerini.

Şuna bugün itibariyle katılıyorum, o Whiterun'ın ortasında "Sık sık Cloud District'e gider misin? Ah neler diyorum, tabii ki gitmiyorsun" filan diye dolaşan dallamaya sneak attack çektim, ciğerim soğudu resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Sufi said:

ya yalnız şu oyunda archery/sneaking kadar zevkli başka build yok. ne denediysem tutmadı yerini.

Şuna bugün itibariyle katılıyorum, o Whiterun'ın ortasında "Sık sık Cloud District'e gider misin? Ah neler diyorum, tabii ki gitmiyorsun" filan diye dolaşan dallamaya sneak attack çektim, ciğerim soğudu resmen.

Meydanda böğüren peygamberimsi adamı öldürmek te farz, onu sırf millet sneak kasmak zorunda kalsın diye koymuşlar oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

quixef said:

Bir mod rehberi sözü geçti ama? Başka thread açıldı da ben mi görmedim? Yoksa...yoksa...KANDIRILDIM MI?!?

Yok daha yazmadim, hafta sonu biter ehralde

Bu noktadan sonra yazının bütün modları kendi kendine pc'me yükleyip adjust etmesi lazım yoksa hayal kırıklıgı olacak.

Büyük build-up deliverlamayacak yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...