Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Dota 2'de ilk oyunum bitti. Yendik adamları takımda 3 kişi bu nasıl oynanıri nereden item alacağız filan derken.

15-20 oyun sonra alışıosun. Tavsiye itemlar var ama bazıları cok kötü yada duruma göre gitmeye biliyor. Birde mesela ring of basilus yapcan bi parçasını bilion aldın sag tık dukkanda göster dion hangi itemlarla birleştirilebilğini gösteriyor hatta en ust itemına kadar gösteriyor. Buda basta item almayı kolaylaştırıyor. Zaten birde arama olayı var.
Sosyal ağlarda paylaş

artık region olarak sadece us east seçiyorum. 170 ping, eudaki ruslardan yüzlerce kat iyidir. euda da 100 ms idi zaten. bıktım ruslardan adamlar o kadar saçma ki. ingilizce konuşmayı reddediyorlar, küfürleri rusça ediyorlar tıpkı türklerin yabancı görünce yaptıkları gibi. bir şeyler öğrenmeyi reddediyorlar kafalarının dikine oynuyolar. ezilip suç atmaya başlıyolar, insanı çileden çıkarıyolar. bütün ruslar mutlaka carry hero alıp, lanede ezilip hiçbir zaman farmlayamıyolar.

geçtim us easte, en fazla 1 rus var. oldukça pro insanlar var. her oyunda ward ve courier mutlaka var. oh be
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bişeyi sevmedim ben bu dota 2 de
sarmadı nedense

abi oyun cok yavas
bide cok hissiz ya
yane hissiz dediğim su
honda dmg aldıgın zxaman anlıyodum ben bi yerden geldiğini dmg aldıgımı
burda ben bole lay lay lom dps yapıyporum adamlara
olmusum 3 dakka once farketmiyorum
garip bi anlamsızlık var grafk yapısında

bide cok yavas abi
coook cok yavas
Sosyal ağlarda paylaş

@bonepart

oyun hon'a göre yavaş fakat hon zaten normalden hızlıydı biraz normal geliyor açıkçası bana bu hız :)

hissizlik kısmına katılmıyorum,combatlar çok temiz yani başka bir şeyle ilgilenmiyorsan görmemen çok zor ve yine söylendiği gibi ekran kızarıyor hatta dmg gelen yere ok bile çıkıyor.

doğru düzgün puanlama sistemi gelince şu şikayetçi olunan gerzek rusların hepsi aşşağıda kalacak,kurtulucaz onlardan hiç merak etmeyin ama şimdilik emmeye devam yapılacak bişey yok yada sağlam friend list gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

walla bende son 3 gundur
pati grubundan mightyle ve kankalarıyla oynuyorum
ya deli eziyoruz
ya deli eziliyoruz ama kafam rahat en azından abi

ha gene ward yok
ben ormandan naixle cıkıp tavuk alıyorum felan ole bi support sıfır ama olsun en azından abi alta def diyince 2 3 tp geliypo

pis dedikoducu, ward yok çünkü mide gidecek adam gidip sniper gibi lvl 6 öncesi gank özürlü hero seçti üstüne gidip range i fulledi :)
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

@bonepart

oyun hon'a göre yavaş fakat hon zaten normalden hızlıydı biraz normal geliyor açıkçası bana bu hız :)

hissizlik kısmına katılmıyorum,combatlar çok temiz yani başka bir şeyle ilgilenmiyorsan görmemen çok zor ve yine söylendiği gibi ekran kızarıyor hatta dmg gelen yere ok bile çıkıyor.

doğru düzgün puanlama sistemi gelince şu şikayetçi olunan gerzek rusların hepsi aşşağıda kalacak,kurtulucaz onlardan hiç merak etmeyin ama şimdilik emmeye devam yapılacak bişey yok yada sağlam friend list gerekli.

abi bana ole geliyor
cok koyu renkler abi
her sey birbirine giriyor
honun pastel olmasının guzel yanlarından biri kolay anlasılır olması
bişlmiyorum bana bole geliyo

bide cok cok yavas abi oyun
cidden cok yavas
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

BonePART said:

walla bende son 3 gundur
pati grubundan mightyle ve kankalarıyla oynuyorum
ya deli eziyoruz
ya deli eziliyoruz ama kafam rahat en azından abi

ha gene ward yok
ben ormandan naixle cıkıp tavuk alıyorum felan ole bi support sıfır ama olsun en azından abi alta def diyince 2 3 tp geliypo

pis dedikoducu, ward yok çünkü mide gidecek adam gidip sniper gibi lvl 6 öncesi gank özürlü hero seçti üstüne gidip range i fulledi :)

abi level 1 bile bash almayan sniper cok epicti ya
kacıyorum sniper adama vuruyo
ulan dedim ne bahtsızım bi tane bash tutmadı
ahueauhea
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...