Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

hero seçme ekranını hiç beğenmedim ya.kim ne almış ben ne alıcam karışmış iyice.millet zaten takımdakilere bakmadan kafasına göre alıyodu iyice beter olmuş.

bu arada community berbat olabilir, noob çok olabilir ki hon da aynı, oynamadım ama kesin lol da aynıdır. tek fark hon da puan sistemi var burda yok.ayrıca oyun sayısının çok olması da pek fayda etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda sıkıntı cok. statlar duzgun tutulmali,chat ekrani duzeltilmeli(hem oyun ici hem dışı) iletişim berbat ,en kotu yani zaten oyuncular bir yaptirim olmadigi icin herkrs cıkıyor.

.Bunlarin hepsi duzeltilebilir seyler oyuzden dota2 den umutluyum fln diye konusmuycam cünkü oyun olmus...

Kıritik olan herseyi duzgun yapmislar. Her heroya özen gosteriyorlar storyleri var hepsinin sesleri desen sahane dengedrn bahsetmiycem ztn dota'dan gelen bir denge var. İşte bunlar hon'da olmayan şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Oyunda sıkıntı cok. statlar duzgun tutulmali,chat ekrani duzeltilmeli(hem oyun ici hem dışı) iletişim berbat ,en kotu yani zaten oyuncular bir yaptirim olmadigi icin herkrs cıkıyor.

.Bunlarin hepsi duzeltilebilir seyler oyuzden dota2 den umutluyum fln diye konusmuycam cünkü oyun olmus...

Kıritik olan herseyi duzgun yapmislar. Her heroya özen gosteriyorlar storyleri var hepsinin sesleri desen sahane dengedrn bahsetmiycem ztn dota'dan gelen bir denge var. İşte bunlar hon'da olmayan şeyler.

stat olayları olacaktır tabii ki
chatte ben pek bir sıkıntı göremedim açıkçası hele oyun içi hiç bir sorun yok bence.
leave yaptırımı var ve saatlerce saçma sapan oyunlar oynamak zorunda kalıyorsun ve pug partilere vs alınmıyorsun.
sesler çok güzel gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bir arkadas cevremiz vardi, surekli takildigimiz. simdi yine dota oynayalim hadi gencler diyelim dedik.

lakin bir sorumuz var, 2v2 girdik diyelim, yalnizca 1'er bot, yalnizca 2'ser bot gibi bir opsiyon var mi ? ben yok, ve yalnizca fill in the blanks opsiyonu var diye hatirliyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...