Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

emin misin diyemiceklerine ehe :)
şeye sevindim ama lion un tanımı değişmiş geçende adama hiçbişi aldıramıyodum cevap "noob im not support" ulan ganker yazıyo tamam da ganklediğini de görmüyoz ne var 2 tane ward alsan.

tree nin 2 sn gecikmeli görünmez olmasında görsel bi sorun var sanki. kullanınca hemen görünmez olmuşsun gibi görünüyor ama olmuyorsun gerçi 1 kere oynadım belki öle deildir.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi 1 kisi cıkarsa neden herkes cıkıyo abi anamadım honda ben cok 4 vs 5 oynadım
bide bole sacma bi dc adamların ki adam bira zoynuyo sona afk oluyo biraz dah aoynuyo ben level 215im adam 3 felan

Abi ilk oyunların mı? Çünkü Hon'dan direk beta oyuna geçince insan afallıo biraz :D Birde benim ilk 10-20 oyunum aşırı kötüydü adamlar oyun kazandıkça galibiyet sayısı arttıkça oynadığın adamların kaliteside artıyor. Rus çok hatta oyunun %60'ı rus. Butun keyler ruslara gitmiş yada satın almış adamlar. Beta bitene kadar biraz işkence. paticik grubu vardı ordan bizleri ekle tanıdıklarla gir bence.

Grafiklere gelince. Bazılarımızda parlaklık aşırı düşüktü ilk kurdugumuzda. Grafikler acayip kötü görünüyordu ve oyundanda arttıramıyorsun. Onun bir ayarı vardı biri önceki sayfalarda paylaştı parlaklığı yükseltince grafikler 10 numara oluo. Yoksa bişey anlaşılmıyor haritadan.

4vs5 oluncada adamlar mağlubiyet yazımasın diye quit çekiyorlar. Ben şahsen son dakikaya kadar bekliyorum kazanamıyorsak son anda çıkıp oyunu terket diyrum o oyunu saymıyor adam bizden çıkmışsa, kazanırsakta galibiyet yazıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...