Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

3 ay önce mm iyi siz kötüsünüz dedim 1 adım daha ileri gidememiş burdaki insanlar.

Türkiye'nin en iyi 10 oyuncusunu toplayıp karıştırıp 5v5 maç yaptırsan nicklerini yazdırmadan herkes birbirini flameler sürekli.

Dota böyle bir oyun, mm'nin mükemmel çalışmasını beklemek için aptal falan olmak lazım. mid skill tabir ettiğimiz orta sınıf adamlar kolay oynanan herolarla ortamlara akabilirken biraz skill isteyen herolarda sıçabiliyor.

Bir önceki oyun DK alıp ortalığı parçalayan adam sonraki oyunda CM alıp 32 kere ölebiliyor, aynı haltı hepimiz de yaşıyoruz sonuçta oyunda. Burada ben hiç kötü oynamadım , hata yapmıyorum hep takımımın yüzünden yeniliyorum diyenler var hala şaka gibi.

Dün dota oynuyorum arkadaşlarımla adam lanaya'ya 6 slot item yaptı ama hala küfür ediyordum mesela, hatta burda mm'ye laf eden spark kazara benim takımıma gelse oyunda ben de isyan etmeye başlarım ama çok şükür hiç o kadar kötüsüyle muhatap olmadım...
Sosyal ağlarda paylaş

DoD said:

3 ay önce mm iyi siz kötüsünüz dedim 1 adım daha ileri gidememiş burdaki insanlar.

Türkiye'nin en iyi 10 oyuncusunu toplayıp karıştırıp 5v5 maç yaptırsan nicklerini yazdırmadan herkes birbirini flameler sürekli.

Dota böyle bir oyun, mm'nin mükemmel çalışmasını beklemek için aptal falan olmak lazım. mid skill tabir ettiğimiz orta sınıf adamlar kolay oynanan herolarla ortamlara akabilirken biraz skill isteyen herolarda sıçabiliyor.

Bir önceki oyun DK alıp ortalığı parçalayan adam sonraki oyunda CM alıp 32 kere ölebiliyor, aynı haltı hepimiz de yaşıyoruz sonuçta oyunda. Burada ben hiç kötü oynamadım , hata yapmıyorum hep takımımın yüzünden yeniliyorum diyenler var hala şaka gibi.

Dün dota oynuyorum arkadaşlarımla adam lanaya'ya 6 slot item yaptı ama hala küfür ediyordum mesela, hatta burda mm'ye laf eden spark kazara benim takımıma gelse oyunda ben de isyan etmeye başlarım ama çok şükür hiç o kadar kötüsüyle muhatap olmadım...

Bence ÇOK kötü olmasıyla mükemmel olması arasındaki farkı görememek için baya aptal olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

@Horoz:
Sistem iyi, yada şöyle söyleyeyim sistem yeterli, daha iyisi tabiki yapılabilir dünyada herşeyin daha iyisi var.

@Ocean:
Top Class diyebileceğin oyuncularla da dota oynadım, emin ol onlar da her oyun süper oynamıyor. Hatta o insanlarla oynamana gerek yok herkese açık adamların oynadığı oyunların replayleri, turnuva maçlarını değil oynadıkları public oyunları izlersen LoH'un da feedlediği,sarhoş sarhoş oynadığı oyunlar olduğunu görürsün zaten.

15 winli adam benim de oyunuma denk geldi, açtım baktım adam 17 oyunda 12 win almış normal değil mi 500-600 winli oyuncuyla aynı oyuna sokması win/lose ratiosu baya iyi çünkü.

Bize de denkgeliyor retard adamlar, burda sizin anlıyamadığınız 2 olay var, 1.si herkesin her oyunda aynı heroyla aynı şekilde oynamadığı, 2. si sizin beğenmediğiniz bazı adamların aslında sizden daha iyi oynadığı gerçeği.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, bütün mobaları oynadım hayatımda gördüğüm açık ara en kötü MM.
Ne kazandığım oyundan keyif aldım ne kaybettiğimden, hepsi tek taraflı stomp. Siz kötüsünüz o yüzden anlamsız bir arguman, kazandığım oyun da dengesiz ve saçma çünkü. 5 kere karşına gerizekalı geliyor kazanıyorsun sonra yanına gerizekalı veriyor 5 oyun kaybediyorsun. Gerçekten en son ne zaman dengeli bir oyun oynadım hatırlamıyorum bile.
Kötü adamdan kastım, herifin karşısına ters hero gelmiştir veya kız arkadaşı adamı terketmiştir vs değil, rubick ultiye vermeyen ilk splash maxleyen svenden falan bahsediyorum.

Hani hon da oynadık, onda da çok kötü geliyordu bazen de adam çok kötü olduğundan değil, o oyun oynayamıyordu vs.
Sosyal ağlarda paylaş

HikmetHoroz said:

Yok, bütün mobaları oynadım hayatımda gördüğüm açık ara en kötü MM.
Ne kazandığım oyundan keyif aldım ne kaybettiğimden, hepsi tek taraflı stomp. Siz kötüsünüz o yüzden anlamsız bir arguman, kazandığım oyun da dengesiz ve saçma çünkü. 5 kere karşına gerizekalı geliyor kazanıyorsun sonra yanına gerizekalı veriyor 5 oyun kaybediyorsun. Gerçekten en son ne zaman dengeli bir oyun oynadım hatırlamıyorum bile.
Kötü adamdan kastım, herifin karşısına ters hero gelmiştir veya kız arkadaşı adamı terketmiştir vs değil, rubick ultiye vermeyen ilk splash maxleyen svenden falan bahsediyorum.

Hani hon da oynadık, onda da çok kötü geliyordu bazen de adam çok kötü olduğundan değil, o oyun oynayamıyordu vs.

Bu kadar zamandır dota2 oynuyorum şu dediğini yapan 1 tane adam gördüm daha. Warlock heal vermemişti,onda da oyunda değildim arkadaşlar oynuyordu ona bakayım diye watch'dan girmiştim. Eğer bu tarz oyunculara denkgeliyorsanız direk low skill oynuyorsunuz demektir,üzgünüm ama o rating aralığında tabiki dengeli oyun bulamazsın, en ufak oyunculuk belirtisi gösteren adam o heriflerin içinde ortalığı paramparça eder. Hatta şöyle söyleyeyim benim oynarken gördüğüm oyunu çok iyi bilen oyuncu sayısı gerizekalı gibi oynayanlardan daha fazla.

Bence dota2deki en büyük eksiklik insanların mmr'larının yüzlerine vurulmuyor oluşu... Görebilsek hem kendimizin hem başkalarının mmr'larını çok daha rahat olucak bu işler.
Sosyal ağlarda paylaş

High skill bracketda oynuyordum ama o bracketlar bişey ifade etmiyor sanırım.
Anlamadığın şey bana da çok iyi oyuncular geliyor bazen(hem bana hem karşı takıma), problem oyunun herkesi %50 win civarına itme çabası.
200 sayfalık matchmaking topicini açıp okursan görürsün, her sayfada 5 maç kazandım şimdi 10 maçtır kaybediyorum tarzı şikayet var.
Diyelim ben çok kötüyüm 100 üzerinden 2 oynuyorum, ben her oyunu diğer 2lerle oynamak istiyorum, doğrusu da bu. arka arkaya kazandım diye takımıma 4 tane 1 gelmeyecek. veya arka arkaya kaybettim diye 3 lerle oynamayacağım.
Oyun yakın seviyede oyuncuları biraraya koymuyor yani bilmiyorum anlatabildim mi.
Benim oyunuma 4 winli ingilizce konuşamayan skill vermeyi lane yapmayı juke yapmayı bilmeyen beyinsiz gelmeyecek üstüste çok kazandım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

HikmetHoroz said:

High skill bracketda oynuyordum ama o bracketlar bişey ifade etmiyor sanırım.
Anlamadığın şey bana da çok iyi oyuncular geliyor bazen(hem bana hem karşı takıma), problem oyunun herkesi %50 win civarına itme çabası.
200 sayfalık matchmaking topicini açıp okursan görürsün, her sayfada 5 maç kazandım şimdi 10 maçtır kaybediyorum tarzı şikayet var.
Diyelim ben çok kötüyüm 100 üzerinden 2 oynuyorum, ben her oyunu diğer 2lerle oynamak istiyorum, doğrusu da bu. arka arkaya kazandım diye takımıma 4 tane 1 gelmeyecek. veya arka arkaya kaybettim diye 3 lerle oynamayacağım.
Oyun yakın seviyede oyuncuları biraraya koymuyor yani bilmiyorum anlatabildim mi.
Benim oyunuma 4 winli ingilizce konuşamayan skill vermeyi lane yapmayı juke yapmayı bilmeyen beyinsiz gelmeyecek üstüste çok kazandım diye.

High skill bracketta oynadığın ve takımında 4 winli ingilizce konuşamayan skill vermeyi lane yapmayı bilmeyen beyinsiz geldiği oyunun match id'sini verebilirmisin bana?

Normal bir mmr sisteminde zaten w/l oranının %50 civarında olması gayet normal değil mi?
Sen kazandıkça senin karşına daha iyi takımlar/oyuncular çıkarması gerekiyor. İddianız her oyunun çekişmesiz geçtiği, benim oynadığım oyunlarda nadiren çok ağır eziş oluyor,ne bileyim anlattıklarınız biraz hikaye gibi geliyor o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

100 sayfanın 10 sayfası anca haklıdır, o da belli değil. 1. sayfa adam furion naix vs li takımda riki almış ağlıyor.

Son sayfada adamın birisi kasap almış takım kötü diye ağlıyor, bir altındaki kasap feedledi diye ağlıyor.

100 sayfa ağlanmış olması olayı doğru yapmıyor ki, sorsan zaten herkes süper oynuyor, hep takım arkadaşları kötü... steam id'ni ver madem çok zor geld açıp bakıp replay id vermek ben bakarım senin replaylerine.

not: Mesela yukarda da söylenmiş, son 100 oyunumda falan courier alınmadığına şahit olmadım henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...