Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

hexadecimal said:

abi adamlar self-funded , diger firmalar gibi tabakhaneye bok yetiştirir gibi deadline kovalamak durumunda degiller

Çok saçma benzetme. Çok yavaş çalışıyorlar bunun acele etmekle hiçbir alakası yok. Örnek basit S2 Games Valve. Durumun tam tersi olması gerekiyordu. Fanboyluğun manası yok zorlama yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

mm kötü degil
sizin seviyeniz o adamlar işte

Yok, baya cahil bi yorum bu. en son eeh diye griefe bağlamadan 1k oyunum %51 winim vardı takımıma hala 15 winli lane yapmayı bilmeyen adam geliyordu.
Oyunları dengeli hale getirmeye değil herkesi %50 ye yaklaştırmaya çalışıyor mm.
1k oyunumda stomp olmayan en fazla 10 15 tane oyun oynamışımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Abi sanki para verdiniz de malınız bozuk çıktı. Adamlar beleşe oyun yapmış oynuyosun bide yok beceremedi yok bu ne yavaşlık vs.

Oyunu sevdiğimizden eleştiriyoruz, para verdiğim Hon hesabımla takas yaptım, adam gibi oyun yapsınlar fazlasınıda veririm. 7 yıldır tek oynadığım oyun olduğundan daha iyisini bekliyorum. Beklentilerin karşılanaması anlıyor musun. Sonuçta Valve hayrına bedava oyun yapmıor. Seninde Valve'den hissen varmış gibi konuşmanı gerektirecek bişey yok.

Yorumlarda bişey yok bu fanboyluk asıl facia olan. Çünkü anlamsız. Forum burası herkes eleştirilerini iyi kötü paylaşıyor. Bunlara "facia yorumlar" "komik yorumlar" gibi kıt cevaplar vermeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyi savunuyorsunuz böyle şuursuzca anlamıyorum ki. Eleştirdiğimin 10 katı önceki safyalarda övmüşümdür. İlla toz kondurmayacaksınız. S2games'te betayken oyun çıktan sora oynadım Dota2'de lvl 27 olacak kadar oynadım. Koskoca Valve S2 Games edememiş bunu gördüm. Basit yani. Yok 5 tane arkadaş bulun yok tabakhaneye bok mu yetiştiriyorlar gerek yok bunlara. Ha belki Valve'dir işi belli olmaz oyuna ayarı çeker. Ama bu haliyle savunmanın bir manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

1 yıl olucak ama hala beta diye savunmak

honda bi kere bire fps düşüsü yaşamadım, dota2 de oyun başı kaasar, actionda kasar, oyundan çıkarsın yine kasar aptal saptal grafik sorunları da yine bunda (heroların kafalarının vs. gözükmemesi.
us servelarında dota2 gibi hayvani ping olmuyordu, 100-120ms eu server var dota2 ama olur ya beta, yersen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...