Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

O zaman 2015te tam anlamıyla oturur oyun :D Ya en azından open betaya geçebilirler. Valve diyorsun yaparlar diyorsun ama her konuda yavaşlar. Hani Dota 2 çıkıyor lann Valve yapıo heycanıda gitgide bitio. Benim tek oynadığım oyun diede bu kadar sabırsızlanıo olabilirim. Ama yinede yavaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok acele etmelerine gerek de yok aslında, oyun bu işte.. Millet dota grafiğini gelişmiş oynamak için gelecek sonuçta.
Bir de satış yöntemi olabilir. Oyun f2p olacak dediler, göze girdiler. Ama oyun açılana kadar bir sürü insan dayanamayıp key alıyor parayla asdfas, kâr yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

ruslar bi garip ya. pubda oynuyor, double kill yapıp üstüne stun kaçırırsan başlıyorlar "NOOOOOOOOOOOB" diye bağırmaya. üstüne bide 3 adamın arasında ölüm sen kaçarsan report edin demeye başlıyorlar.

garip millet

abi ne güzel en azından yazı yazma kabiliyeti olan ruslara denk gelmişsin,imrendim valla ne şanslı insanlar var
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaahhahaha :D Beyler ABD serverında oynayın. ABD'de fantazi yapan adamlar var r2 smoke vermezler furion 12 levelken sadece 6sıını skillerek ullanmış olabiliyor. Bu tip değişik fantazileri var onun dışında iyiler. Böyleleride zaten her oyun düşmüo ruslar gibi. Ben bir el euro serverında oynayam dedim kanser oldum yine :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ha biri çıkar Valve'nin suçu değil der ama gayette Valve'nin beceriksizliği. Honda rus kaynıyordu ama adam gibi Matchmacking vardı adam gibi ceza veriyorlardı reportlara. Zamanla oyunlar daha kaliteli oldu ward alınıyordu kurye alınıyordu. Ceza yiye yiye adam gibi oynamayı öğrendiler. Ha birde sorarlar adama bu keylerin neden çok büyük bir çoğunluğu ruslara dağıtıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...