Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bana menziller çok gibi geliyor. yani sana birisi daldı mı kesin indiriyor, öyle kaçayım kurtulayım diye bi durum neredeyse yok kuleye yakın olsan bile.
ayrıca oyunda iletişim çok zayıf kimse birşey yazmıyor. o kadar noobluk yapıyorum ona bile ses etmiyorlar asdfad
Ama güzel tarafı lol un aksine 4v5 kaldığından bile kazanma şansın daha yüksek.
Şu shop'a alışamadım ben asıl. Ona güzel bi arayüz çekseler, düzenleseler keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Bana menziller çok gibi geliyor. yani sana birisi daldı mı kesin indiriyor, öyle kaçayım kurtulayım diye bi durum neredeyse yok kuleye yakın olsan bile.

yok öyle bişey senin noobluğuna gelmiş,alışınca kaçmayı da öğrenirsin.

imamizer said:
ayrıca oyunda iletişim çok zayıf kimse birşey yazmıyor. o kadar noobluk yapıyorum ona bile ses etmiyorlar asdfad

oyuna yeni başladığın için aşşağı yukarı aynı win seviyesinde insanlarla oynuyorsun,haliyle onlar da senin gibi yeni oyunculardır.öğrenmeye çalışıyorlardır.bi 50-100 win seviyesine çık,asıl o zaman rage kidlerle,whinerlarla ve rusların gerçek yüzüyle karşılacaksın.

imamizer said:
Şu shop'a alışamadım ben asıl. Ona güzel bi arayüz çekseler, düzenleseler keşke.

zamanla alışırsın hon'dan sonra bende zorlanmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya böyle lvl 2 oldum. extra gold ve heroları tanıma adına random başlıyorum. dotafire'dan build falan bakıp da giriyorum. ama abi, lütfen. bak lütfen. bir oyunda da RUS gelip feedlemesin böyle. veya lanede arkanda creeplere otoatak yaparken birden yok olmasın. LAN BURDAYDI NERE GİTTİ? demeyeyim bir tane rusa. lütfen. şu an anladım ya knight online oynarken yabancıların türklere karşı ne hissettiğini.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

imamizer said:

yok öyle bişey senin noobluğuna gelmiş,alışınca kaçmayı da öğrenirsin.

imamizer said:

oyuna yeni başladığın için aşşağı yukarı aynı win seviyesinde insanlarla oynuyorsun,haliyle onlar da senin gibi yeni oyunculardır.öğrenmeye çalışıyorlardır.bi 50-100 win seviyesine çık,asıl o zaman rage kidlerle,whinerlarla ve rusların gerçek yüzüyle karşılacaksın.

imamizer said:

zamanla alışırsın hon'dan sonra bende zorlanmıştım.

Ağır abiliğini yesinler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...