Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Miraul said:

Seperate said:

Hayır yok kısayolu ,ayrıca lv 60dan sonra bahsettikleri nephalem buff'ı diye bir olay vardı ,yani streak vari drop iyileşecekti eğer aynı buildle oynarsan gibi

sabahtan beri bi faydasini goremedik su buffin. sadece drop sayisi artio, kalitede bi fark goremedik qq

doğrudur ben daha 60 olamadım zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

oh sonunda kestik. zor abicim duo sanirim. 3 kere clone cikardi yok shadow yok gercek derken. dusurdugu itemlerde level 25 biz 32. sanirim level ile birlikte moblar kendilerini update ediyor.

burada konusulanlarla bizim yasadiklarimiz cok alakasiz.

solo gereksiz kolay herhalde anlamadim tam.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

oeh be level 32 diablo kesmeye calisiyoruz itin gotune girip girip cikiyoruz. normalde buysa yandik.

solo herhalde cok basit. biz cok zorlaniyoruz acikcasi. barbar wd olarak.

ya da bir seyleri yanlis yapiyoruz gebermek bilmiyor.

Siz bişeyleri yanlış yapıyorsunuz normalde diablo çok kolay. Normalde herşey zaten çocuk oyuncagı hellden sonra başlıyor oyun nightmarede kolay. Bu arada coop her zaman soloya göre daha kolay ve daha hızlı kasılıyor tabi oynayanlar iyiyse.
Sosyal ağlarda paylaş

muhuahuhuaa biz bir seyleri yanlis yapmiyormusuz. single oynadim yukaridaki arkadasin dedigi gibi, ahah osuruk gibi kolay hp globe dusuruyor falan filan. duoda bunlarin hic birisi olmadi, cok daha az hpli, cok daha kolay.

pot bile icmedim yahu 4 dakikami ne surdu savasi duoda 16 dakika falan surdu.

arada daglar fark ediyor, oyun kendisini kisi sayisina gore adapte ediyor acik net.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:
oyun kendisini kisi sayisina gore adapte ediyor acik net.

e günaydın abi akljdfşfis zaten birisi oyuna join ettiği zaman da çıktığı zaman da her seferinde söylüyor zaten, size birisi katıldı ama yaratıklarda daha güçlendi diye, biri çıktığında da tam tersini söylüyor.

bu arada diablo'yu kesmek çok çok kolay, daha herhangi bir boss fight'ta yatmadık zaten hepsi one shot. siz de bir yanlışlık var fsdgfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

Ya bu normal modda salvage sonucu düşen essence ler nightmare e geçtikten sonra işe yaramıyor sanırım değil mi? Burdaki esanslar farklı. Bir sürü kaldı elimde normal moddan, bunları elden çıkarayım mı?

oha bu soruyu cevaplayın kritik

ben de sürekli biriktirioum craft ederim sonra die.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...