Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Newsroom (2012) - HBO

mani

Öne çıkan mesajlar

bu dizinin ciddi bir bütçe sıkıntısı var zaten. Son bölüm de tatmin etmedi beni, keşke böyle karakterlerin kişisel hayatlarını bağlamaya uğraşacaklarına 5. ve 6. bölümlerde adam gibi bir olay olsaydı. 6 bölüm boyunca hiçbir hikayenin sonunu getiremediler. Eski sezonlardan arta kalan sahneleri araya montajladıklarını da düşünmedim değil.
Son bölümde neal sampat'le ana karakterleri buluşturan bir sahne koyamamışlar, noldu para mı çıkışmadı, dev patel başka bir çekimde miydi bilemiyorum.

Yazık oldu potansiyeli vardı, güncel olaylar üzerine bir dizi, iyi düşünülmüş karakterler. Ama nihayetinde paraya bakıyor, bence en iyi sezon ilkiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte "Skinner'ın vision'ıydı ACN'in yeni yapısı" demeye getirdiler son bölümde ama bölük pörçüktü biraz. Yani 6 bölüm'ü iyi bağlayamamışlar birbirine. Altyapısı var ama uygulama olmamış. Aslında yine oldukça katmanlı bir senaryoya sahip 6 bölüme birden bakarsak.

Zaten 6 bölüm final sezon'u zorakı aldıkları belli. 10 bölüme yeşil ışık yakmayıp bitirmek isteyen kanaldan 6 bölüm koparabilmişler, bu da senaryoya yansımış belli.

Sosyal ağlarda paylaş

harikaydı (tu)(tu)

bitirmek zorunda olduklardan bir sezonluk flashbacki sıkıştırmak zorunda kalmış olabilirler ama bunu da kaliteli ve finali destekleyecek şekilde yapmayı becermişler. sizi bilmem ama bana tam bir "closure" hissiyatı yaşattı.

mainstreame kurban verdiğimiz the newsroom'un cenazesinde buluştuk. hakkı minimum 5 sezondu. açılış sezonu, yapım sorunları yaşadığı sezonu, kırpılmış son sezonu olmak üzere tamamı çoğu diziden üstündü.

sıkıntı verici bir başka yanı da mad men'in de son sezonuna girecek olması. bu düzeyde diyaloglara muhtaç olacağımız bir dönem yaşanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...