Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ücretsiz Karakter Transfer geliyor

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Bizde bekliyoruz Luka Sene de hala, bizede transfer gelmedi. Ama iyiki beklemişler hafta sonunu.

Feridun full 40dk queue, Red Eclipse full, herkezi feridun ve red eclipse gönderselerdi 1 saat bekliycektik hergün

2 pve 2 pvp server yapıcaklar sanırım 2 pve kesin gibi geriye sadece 10 pve server kaldı ve 2 tanesi standart geriside light la standart arasında aktif oyuncu olarak

Büyük ihtimal ya göndericekler hepimizi red eclipse e pve olarak yada dune bantha bugün yarın kesinleşecek bu olaylar

sabır biraz o kadar zamandır bekliyoruz 2-3 gün den birşey olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

ne bak halası, kac kişi bekliyor olayı heriflerin bir derdi senmisin yahu, kaç guild transfer oluyo heriflerin bankaları restore ediliyor aynıda anda ranked wz testleri yapılıyor, herkezin keyfine göre yapmıyorlar transferleri

akşam 6 ya dogru bugunki transferler başlıycak görücez, o zamana kadar ne desen boş
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim ben bu oyuna kargoyla 350 lira para vermişim yaptıkları bir karakter transfer bile benim için bi boka yaramadıysa bana ne 5 dakika transferinden bana ne bu akşam 6ya kadar bişeyi halledip başka bişeyi ellerine yüzlerine bulaştırmalarından sen neye konuşuyorsun hala ben verdiğim paranın hakkını talep ederken hakkaten sizin gibi insanların oyun firmalarından ciddi ciddi para aldığını düşünmeye başlıyorum sana ne abi? Benim param çöpe gitmiş sana ne oyun çıkalı kaç ay olmuş bana hala test diyor adam
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de bir tek CE sen mi aldın, bende aynı parayı verdim cebimden bende CE kullanıyorum. Ben 20 tane aktif adamla bekliyom guild olarak transfer gelsin diye.

Ranked warzone lar oyunla beraber gelmedi, tabi testini yapıcaklar hangi oyunda ranked pvp direk oyun cıktığı itibaren vardı yarım yamalak okuyorsun.

Bioware ın yaptığı gereksiz işlerin bende farkındayım babamın oğlu degil yapan adamlar, tam tersi EA nin bulaşup takeover ettiği studyolardan cıkan oyunları yerden yere vurarım genelde.

Adamlar transferi yapıyorlar, önceden bir plan açıklasalar şu gün şu serverlara açılacak diye daha rahat olurdu işler ama adamlar transferleri yapıyorlar 1 gün fazla veya eksik beklemeden ölmezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

Xenus said:

Server transferler gayet başarılı yanlız 5 dk sürdü 4 karakteri transfer ettirmek.

ya sus gözünü sevim hala dakikasındasın, hala karakterim transfer edilmedi benim garip garip şeyleri savunmaktan vazgeç

Reddit, SWTOR forumunda herkes çok smooth ve işlemin 1 dakika sürdüğünü söylüyor. Bende kendi fikrimi söyledim. Kimseye işlem sonrasında bir sıkıntıyla karşılaşmadı. Bölüme olumlu birşey yazmak yasak mı birader?

Bende CE sahibiyim. CE'nın var diye sana iltimas geçilmez kardeşim. Hangi serverdasın bilmiyorum ama sıran gelince karakterin transfer olur. Karakter transferleri apar topar geldi haberin yok sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

neye göre karşılaştırıyosunuz.pvp olarak diyorsak swtoru bıraktım çoğu mmonun pvpsinden iyiydi warhammerın pvpsi.Zaten pvp karsılastıramayız pvp yok nerdeyse swtorda 4 tane bg var pvp diyolar işte.Pve olarak düşünrsek warhammerda zaten pve yoktu nerdeyse o yüzden yine karsılaştırılamaz 2. karakter kasarken sıksada yine arada güzel questleri vardı swtorun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Karakter transferimi daha yeni düzelttiler gençler.
Kim 5 dakikada transfer edip oyunu hala bununla savunuyorsa bulup dövebilirim. Ciddiyim yaparım.

Adamlardan geçen ay gelen mail şuydu sadece cevap olarak karakter transfer edemiyorum hede hödö diyince sadece you:

"You should be able to transfer your characters"

ben sizin beyninize oo00000o0o0 ve o0o0o0oo0 sonra da o0o00000ooo000o0oo0
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...