Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazıl Say 25 Haziran'da gidiyormuş.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Dinin empoze edilmesine ne diyosun peki? Kimlikte din hanesi bulunmasına ve inançsız adamda bile kimlikte din hanesine İslam yazmasına? Sildirmek için bi hamle yapmaya kalktığında linç politikası uygulanmasına?

Hoş yine yanlış ülkede yanlış şeyi tartışıyoruz, üstelik de yanlış konuda. Ama neyse yani özetle güle güle Fazıl Say, öyle ya da böyle ülkenin sayılı değerlerindendi.
Sosyal ağlarda paylaş

müslümanlara sözüm, hintlilere "ahah ineğe tapıyor mallar" diye ağız dolusu gülüp, sonra da "inancıma saygı duymak zorundasın" dersen bi tarafımla gülerim. hoşgörü dininin de hoşgörü limitlerini görüyoruz her gün. "senin seviyene inmiyeceğim slk .s .s " seviyesinde bir hoşgörü bu , ikiyüzlülükten başka bir şey değil.

ayrıca dine hakaret öyle olmaz

böyle olur.

Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Klasik batı müziğinin ruha dinden daha iyi geldiğini düşünüyorum.

valla aslında konu dışından ban da çok güzel geliyormuş diyorlar tadanlar.

bu arada sanırım ruh yok, sadece öğrenme yeteneği olan gelişmiş organizmalarız ve beynimizi çalıştıran elektrik akımı kesildiğinde tüm fiş çekilmiş olacak. discharge anında ekranın gitmesi gibi son bir karanlık görüp sonra biz yok olmuş olacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bir ara reenkarnasyona inananlar vardı ülkede, sürekli televizyona çıkıyorlardı, insanların önceki yaşamlarını filan buulyorlardı garip yöntemlerle. Onlara n'oldu bilen var mı?

bildiğimiz evrende ve algılayamadığımız evren dışında kalan -tanrı-cennet-cehennem etc- her şeyde en kabus olay bu reenkarnasyondur.

+OHH ÖLDÜM! ÇOK ŞÜKÜR! Süper!
-yalnız sizi tekrar dünyaya yollayacağız!
+benle dalga mı geçiyorsun senin £#$>£#$>£#$<£#$£34!! <-1*10^13 farklı küfür

hapisaneden kaçtıktan hemen sonra geri dönmek gibi bişi. en büyük kabusum olabilir. hatta 2nd round yerine double time in hell gibi bi kartım varsa onu da kullanabilirim.

dünyayı monopoly oyunu gibi gördüm şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...