Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali Ağaoğlundan Altaylıya kıyak

paspatur

Öne çıkan mesajlar

e tabi çoğumuz Sakıp Sabancı'yı yaşlı başlı adam olarak biliyorduk. İmajı yeni dönem zenginlerine göre daha yumuşaktı, tabi o zamanlar şimdi olduğu gibi heryerde bi kamera bi mikrofon yoktu. Çoğu şeyi gazetelerden okuyorduk.

Karamehmet mesela böyle değil. Hepsinden zengin ama bunlar gibi görgüsüz değil. Ha belki hepsinden fazla çalmıştır çıprmıştır, minareyi çalıp kılıfına uydurmuştur ama en azından aileden gelen bir zenginliğe sahip olduğu için görgüsüzce paraya konmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabancı bunun yanında evliya kalır ya
Sabancı'da hiç olmazsa bir Anadolu terbiyesi vardı ayrıca tek değil kardeşleriyle bir aileyi temsil ettikleri için başına buyruk değillerdi. Bi de çocukları akraba evliliğinden dolayı hasta olduğundan her zaman bir hüzünlü, üzgün tarafı vardı adamın.

Bu herif ise bildiğin nefret edilecek fırsatçı tayfasından bişey işte
Sosyal ağlarda paylaş

valla gayet gelişine çakmış altaylıda

http://www.fatihaltayli.com.tr/

fusrodah said:

2B Ağası aleyhime ilan veriyormuş

MALİYE'nin suçüstü yakaladığı Ali Ağaoğlu gazetelere benim aleyhime ilan veriyormuş.
Olayı dün okudunuz.
Ali Ağaoğlu, 2B'lik arazileri köylülerden toplamış. Ancak nasıl olduysa Maliye'ye yapılan bildirimde Ali Ağaoğlu'nun arazileri olduğundan küçük gösterilmiş.
"Yanlışlıkla" her iki arazide de metrekarelerin başındaki "1" rakamı unutulmuş ve Ali Ağaoğlu'nun arazileri 20 bin metrekare küçük gösterilmiş.
Böylece rayiç bedel üzerinden Maliye'ye ödeyeceği miktar da o kadar azalmış.
Ve her nasıl oluyorsa "sehven" yapılan iki hata da Ali Ağaoğlu'nun arazilerine denk gelmiş.
Maliye bunu yakalayıp, Rahim Ak da haber yapınca Ali Ağaoğlu şimdi benim aleyhime gazetelere ilan vermiş.
Adam gibi adam bir yayın yönetmeni dostum arayıp "Eğer seni üzecekse biz bu ilanı kabul etmeyiz" deyince haberim oldu.
"Yok canım niye üzüleyim. Tam aksine, senin gibi bir dostum olduğu için sevindim" dedim.
Bir başka medya grubu ise "Biz bu ilanı yayınlamayız" yanıtını verince Ağaoğlu'nun, "Bu reklamı yayınlamazsanız bundan sonra Ağaoğlu reklamı göremezsiniz" şantajıyla karşılaştı.
İlanı henüz görmedim ama Ali Ağaoğlu bilsin ki, ben çooook gördüm böyle şeyler.
Mesela Uzanlar yaptı bana bunları. Haklarında yazıyorum diye.
Şimdi onlar nerede, ben neredeyim.
Dikkat ettiyseniz burnum biraz büyüktür.
Pisliğin kokusunu alırım.
Ve haber yaparım.
Kızsalar da... Hakkımda ilan verseler de... Tehdit etseler de!..
Sosyal ağlarda paylaş

ooo bu da iki

http://www.medyatutkunu.com/2012/04/20/agaoglu-ile-altayli-birbirine-girdi/

faltaylı said:

EKONOMİ Muhabirleri Derneği’ne teşekkür ediyorum. Müteahhit Ali Ağaoğlu ve danışman yazar Ali Saydam’ın seviyelerini belirleyen hakaret dolusu açıklamaya gösterdikleri “Gazeteci” tepkisinden ötürü. Zenginliğini görgüsüzce
milletin gözüne sokup, dergilerin zenginler listesine giren ama Maliye’nin vergi listesine giremeyen Ali Ağaoğlu’nu eleştirince halktan olumlu, bazılarından ise terbiyesizce tepkiler aldık.
Bu arada Ali Ağaoğlu mağdurları da peşpeşe bizi aramaya başladılar. Bugünkü manşetimizde bunlardan biri var. Ağaoğlu, işçilerin, memurların 25 yıl önce kurdukları bir kooperatifin bugün yüz milyonlarca Dolar eden arsasını ele geçirmek için fakir fukaraya yapmadığını bırakmamış.
Ve işin garibi, mağdurlar, çalmadıkları kapı, gitmedikleri gazete bırakmamışlar. Bir tek kişi bile bunu haber yapmamış. Biz şikayeti alınca hemen araştırdık ve arkadaşlarımız kapsamlı bir dosya hazırladılar.
Bu pisliği bugün sizlere sunduk. Bu arada kulağımıza geliyor.
Ali Ağaoğlu, “Benden reklam alamadıkları için bunu yapıyorlar” diyormuş. Gülüyoruz. Daha bu gazete çıkmadan ve çıktıktan sonra size verdiğimiz sözler var. Biz reklam için eğilip bükülmeyeceğiz. Haberleri görmezden gelmeyeceğiz.
Bağımsız olacağız, gücümüz özgürlüğümüzde olacak dedik.
Bu nedenle gazetemizi en düşük maliyetle çıkarıp, diğer gazetelerden biraz daha yüksek fiyatla satacağımızı baştan açıkladık. Bu gazetenin editoryal bölümünün, reklam bölümüyle hiçbir bağlantısı yok. Bunu biliyorsunuz. Ali Ağaoğlu da biliyor.
Ama “Ben vergi kaçırdım” demektense, böyle demeyi tercih ediyor. Gülerim böyle diyenlere. Benim bu suçlamayı yapana da, yayanlara da bir teklifim var.
Ali Ağaoğlu hangi gazetecilere ev sattığını açıklasın. Daha doğrusu, hangi gazetecilere normal müşterilerden çok daha ucuz fiyatlara ev sattığını açıklasın. Açıklasın da, niye bizden başkasının bu haberleri yapamadığını herkes
öğrensin.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Bu atışma devam ederse sonunda sinirlerine hakim olamayan Alicik kaybeder bence. Malum Altaylının hayatının yarısı bu tip atışmalarla geçti ama Alicik bir yerden sonra kaldıramayabilir bir iki kapalı hakareti.

abi altaylının tecrubesi fazlada
agaoglununda forsu fazla
basbakanla enseye saplak modunda mutehait adam
Sosyal ağlarda paylaş

Faltaylı napabilir ki? Gazetede yazar çizer ama o kadarla kalır ağaoğlu parasıyla gayet kendini aklar paklar yine paraya para demez ki anladığım kadarıyla tek umursadığı da o zaten. Biri gazetede birini kötüler öbürü para kazanmaya devam eder ikisine de win-win gibi duruyor hatta birbirlerinin güzelce reklamını bile yapıyorlar ki aslında hiç ihtiyaçları yokta hani yine de reklam reklamdır istemeden bile olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...