Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali Ağaoğlundan Altaylıya kıyak

paspatur

Öne çıkan mesajlar

bence surda adamin kalitesini tartismak anlamsiz, durum ortada acikca gorunuyor, malzeme bu.. ve bu adam her zaman goz onunde olmak gibi bir allerjik reaksiyona sahip.
:D

o zaman bosverin gitsin, makaraya bakin, bence.

altayli cikmis kiyakla arazi cukkaliyosun, fais fiyattan cakiyosun ahanda ispati demis.
bizimki de cakmak ole olmaz bole olur demis isin ozu o.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Sabancı ağa çokmu farklıydı. Bu adamda farklı rengi işte. Görgüsüz grand Master Troll işte. Ben daha çok Kastelli ye benzetiyorum. Her an bir yamuğu ortaya çıkacakmış gibi bir havası var adamın.

Sabancı Görgüsüz değil di be. Adam o yaşta hala çalışmak çalışmak çalışmak diye bağırıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

çağımızın yok olan mesleği kıyakçılık.

Arkadaş adam maganda, kıro işte. Parası var ama adam olamamış. Şu dingil reklamı alan gazetelerde artık nekadar kalitesiz olduklarını kanıtladılar. Ne yaptıkları mesleğe ne çıkardıkları ürüne saygıları var.

Gazete ben bunu yayınlamam diyemez ki. Şuan istersem bende veririm parasını istediğim ilanı bastırırım yani O_o
Sosyal ağlarda paylaş

baya görgüsüzdü Sakıp Sabancı. Sakıp Sabancı'yı anlatan bir oyun devlet tiyatrolarında zorla oynatılınca Ali Sürmeli çıldırıp oyunun galasında dönemin kültür bakanı olan İstemihan Talay'a "gülme bakan istifa et" diye bağırmıştı. Oyun gayet kolpa, tek amacı Sabancı reklamı olan bir oyundu. Hatta kendisi mi ne yazmıştı galiba oyunu. Param var o halde herşeyi yaparım adamları işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...